Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.10.2020, 15:40

Nedeľné Televízne noviny najsledovanejším programom týždňa

Spravodajský sumár si pozrelo v nedeľu večer na Markíze 709-tisíc divákov.

Nedeľné Televízne noviny najsledovanejším programom týždňa
Zdroj: TV Markíza

Televízne noviny Markízy si aj v nedeľu 25. októbra potvrdili svoju pozíciu najsledovanejšieho večerného spravodajstva. V oboch hlavných cieľových skupinách sa stali suverénne najsledovanejším programom dňa a zároveň aj celého uplynulého týždňa.

V obchodnej cieľovej skupine 12-54 ročných divákov dosiahli v rámci aktuálnej sezóny doposiaľ druhý najvyšší rating 13,4 percenta a trhový podiel takmer 30 percent.

Spravodajský sumár z domova i zo sveta si na Markíze v nedeľu večer pozrelo celkovo 709-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je od začiatku septembra štvrtý najlepší výsledok.

Noviny TV Joj priniesli v úvode svojej hlavnej spravodajskej relácie špeciál o výsledkoch pilotného plošného testovania v okresoch Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín a Bardejov, ktorého hosťami boli premiér Igor Matovič, minister obrany Jaroslav Naď a telemostom sa pripojil aj minister zdravotníctva Marek Krajčí. Pozrelo si ich 609-tisíc divákov.

Večerné Správy RTVS mali 516-tisíc divákov. Jednotka zabodovala aj s politickou diskusiou O 5 minút 12. Politický duel s ministrom práce Milanom Krajniakom (Sme rodina), ktorý zastúpil zraneného Borisa Kollára, a spoluzakladateľom strany Hlas-SD Richardom Rašim si pozrelo 478-tisíc divákov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.