Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
28.10.2020, 20:50

Na hrane: O opatreniach vlády budú diskutovať Sulík s Kamenickým

Reláciu Na hrane uvedie televízia Joj vo štvrtok 29. októbra o 21.40 h.

Na hrane: O opatreniach vlády budú diskutovať Sulík s Kamenickým
Zdroj: Richard Sulík a Ladislav Kamenický

Slovensko čaká cez víkend celoprošné testovanie. „Kto bude mať v ruke negatívny test, je opäť slobodný človek,“ sľuboval už pred týždňom minister hospodárstva Richard Sulík.

Ľudia bez certifikátu o negatívnom výsledku si budú môcť zaobstarať maximálne nevyhnutné životné potreby. Výnimku zo zákazu vychádzania budú mať pri ceste do potravín, drogérie, lekárne, na benzínovú pumpu, pri zaobstaraní potrieb pre zvieratá či zabezpečení starostlivosti o deti.

Zatvorené však zostávajú brány kín, divadiel, fitnescentier či akvaparkov. Nemôžu sa konať ani hromadné podujatia a v platnosti zostáva aj zákaz zhromažďovania. A v reštaurácii sa aj víkende najeme maximálne na terase alebo si jedlo budeme môcť zobrať so sebou.

Ako lockdown zasiahne ekonomiku a aké balíčky pomoci pre dotknutých podnikateľov pripravuje vláda, bude diskutovať Jana Krescanko Dibáková s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom (SaS) a exministrom financií Ladislavom Kamenickým (Smer-SD) v politickej diskusii Na hrane vo štvrtok 29. októbra.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.