Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
10.11.2020, 10:35

Ranná šou Rádia Expres má novú posilu

Tím Hemendexu doplnila moderátorka Petra Poláčiková.

Ranná šou Rádia Expres má novú posilu
Zdroj: Rádio Expres / Hemendex

Tím Hemedexu a dvojicu skúsených moderátorov, Mareka Matušicu a Ďura Hrnčiríka, doplnila Petra Poláčiková, ktorá predtým pôsobila v Rádiu Jemné a v súčasnosti sa objavuje aj na obrazovkách TV Joj.

„V prvom rade by som sa chcela poďakovať Rádiu Expres za možnosť pracovať a spoznať tak milý a profesionálny kolektív, aký rádio má. Nesmierne si vážim túto príležitosť, ktorú sa budem snažiť maximálne využiť aj preto, že sa mi práve plní sen,” hovorí moderátorka Petra Poláčiková.

Zdroj: Rádio Expres / Hemendex

„Ranná show patrí k našim najväčším prioritám. Sme hrdí na Hemendex, ktorý sa stal silnou značkou na slovenskom rozhlasovom trhu a chceme ďalej pracovať na tom, aby sme potvrdili našu pozíciu lídra v rannom čase. Petra má všetky predpoklady na to, aby vhodne zapadla do tímu a priniesla čerstvý vietor do nášho ranného vysielania,“ hovorí programový riaditeľ Rádia Expres Rasťo Bečaver.
„Zároveň by som sa chcel poďakovať Jurajovi Sabovi, ktorý opúšťa Hemendex. Odviedol v ňom veľký kus práce a podieľal sa na jeho úspechu.“

Do ranného tímu na Exprese patrí aj Oli Džupinková, ktorá pripravuje a prezentuje najnovšie správy. Najrýchlejšie informácie z ciest prináša Alena Bartková z redakcie Dopravného servisu Rádia Expres. 
 
Hemendex okrem zábavy ponúka aj najdôležitejšie aktuálne informácie – každých 20 minút krátke správy, počasie a dopravný servis. Súčasťou Hemendexu sú aj Veľké správy, ktoré Expres vysiela trikrát denne o 7:00, 12:00 a 17:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.