Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
20.11.2020, 17:00

Víkendové politické diskusie: Matovič a Radičová v TA3, Sulík na Markíze

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických diskusií na TA3, Markíze a v RTVS.

Víkendové politické diskusie: Matovič a Radičová v TA3, Sulík na Markíze
Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Hlavnými témami víkendových politických diskusií budú tohtotýždňové protesty proti vláde, resp. pandemickým opatreniam, ďalšie testovanie obyvateľstva a tiež voľba generálneho prokurátora.

Hosťami politickej diskusie V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú premiér Igor Matovič (OĽaNO), bývalá predsedníčka vlády Iveta Radičová, minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a poslanec Ján Richter (Smer-SD).

Moderátor bude so svojimi hosťami debatovať o protestoch 17. novembra a opozičných snahách o predčasné voľby. Ďalšími témami bude avizované ďalšie kolo plošného testovania a povinnosť očkovania.

​Hosťami Sobotné dialógy v Rádiu Slovensku budú v sobotu ministerka investícií Veronika Remišová (Za ľudí) a podpredseda Smeru Juraj Blanár.
Témou relácie bude aj príprava Plánu obnovy a priority pri čerpaní prostriedkov z Fondu obnovy EÚ.

Za okrúhly stôl v nedeľnej relácii Jednotky O 5 minút 12 zasadnú poslanci Michal Šipoš (OĽaNO), Jana Bittó Cigániková (SaS), Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).

Politici preberú nálady v spoločnosti a ich dosah v kontexte tohtotýždňových protestov proti vláde, resp. pandemickým opatreniam. Témou diskusie bude tiež prijímanie protipandemických opatrení a ďalšie testovanie obyvateľov.

Hosťami relácie televízie Markíza Na telo budú minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a jeho predchodca na čele rezortu Peter Žiga (Hlas-SD). Súčasťou relácie budú aj výsledky exkluzívneho prieskumu, v ktorom sa respondenti vyjadrovali, či by súhlasili, aby ľudia za držbu marihuany nešli za mreže, ale dostali len finančnú pokutu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.