Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.11.2020, 10:35

Profesor Krčméry bude tajným hosťom v Inkognite

Televízia Joj pozvala do Inkognita opäť netradičného hosťa.

Profesor Krčméry bude tajným hosťom v Inkognite
Zdroj: TASR

Tajným hosťom Inkognita bude v pondelok 7. decembra profesor Vladimír Krčméry.

Odborník na tropickú medicínu a infektológiu nie je prvým "netradičným" hosťom v Inkognite. Televízia Joj už do svojej zábavnej relácie pozvala prezidentku Zuzanu Čaputovú či premiéra Igora Matoviča. Obidve vydania priniesli televízii rekordnú sledovanosť.

Prezidentka bola tajnou hostkou jubilejnej 300. epizódy pred rokom v novembri. Sledovanosť vystrelila na historicky rekordné čísla, Inkognito si nenechalo ujsť až 900-tisíc divákov, pričom záver relácie, v ktorej bola práve Zuzana Čaputová, sledovalo viac ako milión divákov starších ako 12 rokov.

Zdroj: TV JOJ

​Jubilejná 300. epizóda Inkognita sa tak stala najsledovanejším zábavným programom minulého roka. V rámci univerzálneho publika zaznamenala najvyšší výkon spomedzi všetkých programov slovenských televízií. Viac divákov mali len májové prenosy Majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré vysielala RTVS.

Premiér Igor Matovič bol tajným hosťom tento rok v máji. Inkognito sa vtedy nakrúcalo ako jedna z mála relácií. Počas pandémie sa však relácia vyrába bez účasti divákov v hľadisku a za dodržiavania prísnych bezpečnostných a hygienických opatrení.

Zdroj: TV Joj / Inkognito

​"Premiérske" Inkognito si pozrelo 616-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je tohtoročný rekord relácie. Televízia Joj mala v čase vysielania v tejto cieľovej skupine podiel na trhu 28 percent, ku koncu relácie, v ktorej bol premiér, stúpal podiel k 35 percentám.

V pondelok 7. decembra odvysiela televízia Joj mimoriadne dve premiérové časti Inkognita za sebou, v prvej bude hosťom už spomenutý profesor Krčméry a v druhej Peter Justin Topoľský.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.