Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
26.11.2020, 17:35 Aktualizované dňa 27.11.2020 o 14:35

Nedeľné politické diskusie: Matovič, Remišová či Fico aj o predčasných parlamentných voľbách

Prinášame prehľad hostí a tém nedeľných politických diskusií na Markíze, Jednotke a v TA3.

Nedeľné politické diskusie: Matovič, Remišová či Fico aj o predčasných parlamentných voľbách
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Voľba nového generálneho prokurátora, výpoveď bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, pošramotené vzťahy vo vládnej koalícii, ale aj opozičné preteky o vyvolanie predčasných parlamentných volieb.

To sú hlavné témy, o ktorých sa v týchto dňoch hovorí nielen medzi politikmi, ale aj v širokej verejnosti.

V nedeľnej relácii Na telo ich moderátor Michal Kovačič preberie s premiérom Igorom Matovičom (OĽaNO). V druhej časti sa v diskusnom súboji stretnú vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) a exminister financií Ladislav Kamenický (Smer-SD).

Na telo prinesie aj výsledky exkluzívneho prieskumu preferencií politických strán a hnutí. Televízia Markíza ho uvedie v nedeľu 29. novembra 2020 o 13:00 hod.

Hosťami relácie V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00, budú podpredsedníčka vlády Veronika Remišová (Za ľudí), predseda Smeru-SD Robert Fico a poslanci Milan Vetrák (OĽaNO), Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) a Ondrej Dostál (SaS).

Moderátor Norbert Dolinský bude so svojimi hosťami diskutovať o voľbe generálneho prokurátora a referendových snahách opozície, ale aj o návrate detí do škôl.

Pozvanie do relácie O 5 minút 12 Jednotky RTVS prijali podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) a poslanec Richard Takáč (Smer-SD).

Hlavnými témami relácie budú voľba generálneho prokurátora a boj s pandémiou na Slovensku. Reláciu moderuje Marek Makara.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.