Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.12.2020, 14:05

Nový život nekončí. Novú sériu odštartuje TV JOJ začiatkom roka

Nový život nekončí. Novú sériu odštartuje TV JOJ začiatkom roka
Zdroj: TV JOJ

Seriál Nový život odštartoval na obrazovkách JOJky ako úplná novinka začiatkom tohto roka. Príbehy bývalých športovcov Lucie, Paľa a Dušana divákov zabávali trikrát do týždňa od utorka do štvrtka.

S nástupom pandémie koronavírusu televízia jeho vysielanie obmedzila na jeden deň v týždni a 22. apríla odvysielala finálnu epizódu prvej série. S novými časťami sa seriál opäť vrátil na obrazovky na jeseň. Teraz televízia Joj na webe definitívne potvrdila pokračovanie seriálu v tretej sérii, ktorú uvedie na obrazovky začiatkom budúceho roka.

"Ak tiež patríte k jeho priaznivcom, máme pre vás skvelú správu. V budúcom roku bude seriál pokračovať s treťou sériou. A už teraz vám môžeme povedať, že sa rozhodne máte na čo tešiť," píše televízia na webe.

​Kreatívna producentka Danica Hričová prezrádza niekoľko noviniek, na ktoré sa môžu priaznivci seriálu tešiť: „Nový život pokračuje treťou sériou s hrdinami, ako ich už poznáte. Iba s tou zmenou, že Evald s Paľom sa stávajú otcami, a o otcovstvo sa musia deliť. Nastáva boj o to, ktorý z nich je lepší otec.“ V novej sezóne bude tiež bude veľkou otázkou, či sa Alena a Dušan vrátia k sebe, alebo budú žiť každý svoj život.

Súčasťou deja bude aj osud firmy Nový život, ktorú si spoločne založili Paľo, Evald a Lucia. „Firma Nový život prosperuje a je útočiskom pre mnohé skrachované existencie. Aj keď niekedy je otázne, na ktorej strane tie skrachované existencia stoja,“ dodala Hričová.

​Nový život mal najviac divákov pri svojom štarte 6. januára 2020, kedy si ho pozrelo až 552-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Neskôr už jeho sledovanosť klesala a jesenná séria už ani zďaleka nedosahuje výkony jarnej sezóny. Nová séria odštartuje na obrazovkách Joj začiatkom budúceho roka, Markíza bude konkurovať v utorky seriálom Červené pásky, ktorý stopla na jar kvôli pandémii, v stredy Chart Show a štvrtky budú štandardne patriť Hornej Dolnej.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.