Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.12.2020, 12:45

Nedeľné Na telo: Minister Krajčí o lockdowne a poslanci o sporoch v koalícii

Prinášame prehľad hostí a tém politickej diskusie Na telo.

Nedeľné Na telo: Minister Krajčí o lockdowne a poslanci o sporoch v koalícii
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Na Slovensku opäť rýchlo rastu počty nakazených ľudí. Vláda odpovedá čiastočným lockdownom tesne pred Vianocami a ďalšími opatreniami. 

Na čo sa máme cez sviatky a na začiatok nového roka pripraviť, vysvetlí v prvej časti relácie Na telo minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO).

Témou druhej časti relácie budú spory medzi politickými lídrami. Kto a prečo za to môže? Aj na to sa moderátor Michal Kovačič bude v druhej časti Na telo pýtať novej generácie politických lídrov - predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša, poslankyne SaS Janky Bittó Cigánikovej a podpredsedu Smeru-SD Erika Kaliňáka.

Diváci uvidia aj výsledky exkluzívneho prieskumu, ktorý odkryje dôveryhodnosť lídrov politických strán a prezidentky. Posledné Na telo pred vianočnou prestávkou odvysiela televízia Markíza v nedeľu 13. decembra v tradičnom čase o 13:00 hod.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.