Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.12.2020, 10:23

Denník Pravda sa vrátil do oficiálneho auditu predaja tlače

Podľa septembrových čísel sa umiestnil na tretej pozícii.

Denník Pravda sa vrátil do oficiálneho auditu predaja tlače
Zdroj: Pravda.sk

Prvé údaje za september už kancelária ABC SR zverejnila. Ako tradične sú na prvých priečkach denník Nový čas a Plus JEDEN Deň, za ktorými v predaji nasleduje denník Pravda.

Zber údajov pre PEREX doteraz realizoval audit predaja nezávislého audítora VGD – Slovakia, ktorého výsledky a správy boli v pravidelných intervaloch uverejňované na stránke pravda.sk. Prednedávnom sa vydavateľstvo rozhodlo vrátiť do oficiálneho ABC SR.

„Cieľom tejto zmeny je zo strany vydavateľstva PEREX zjednodušiť reklamným agentúram a zadávateľom reklamy prístup k informáciám. Výkazy o tlačených a predaných nákladoch denníka Pravda sa budú po novom zhromažďovať vo výsledkoch ABC SR medzi ďalšími relevantnými denníkmi,“ oznámila Pravda.

Zdroj: ABC SR

PEREX patrí od roku 2018 do českej skupiny Our Media. Vydáva denník Pravda, ktorý aktuálne oslavuje 100. výročie svojho vzniku. Vydavateľstvo prevádzkuje web rovnakého názvu Pravda.sk. Okrem toho do portfólia vydavateľstva patrí najnavštevovanejší receptový portál na Slovensku varecha.sk, mediálny portál oserialoch.sk či web ahojmama.sk.

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.