Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.01.2021, 16:35

Skutočný príbeh Zázraky z neba zatiaľ najsledovanejším filmom nového roka

V pondelok večer zabodoval Kameňák 5, v utorok Nedotknuteľní.

Skutočný príbeh Zázraky z neba zatiaľ najsledovanejším filmom nového roka
Zdroj: TV Markíza

V sviatočný trojkráľový večer, v stredu 6. januára 2021, pritiahla najviac divákov k obrazovkám slovenská premiéra skutočného príbehu Zázraky z neba, ktorú odvysielala televízia Markíza. RTVS divákov zaujala premiérou rozprávky Hodinárov učeň.

Zázraky z neba sa stali v oboch hlavných cieľových skupinách najsledovanejším nespravodajským programom dňa. V obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 ročných divákov si film pripísal nadštandardnú sledovanosť 13,7 percenta a tiež vysoký trhový podiel 31 percent. Film sa zároveň stal doposiaľ najsledovanejším nespravodajským programom od začiatku roku 2021. Televízia JOJ odvysielala na Troch kráľov animovaný film Ľadové kráľovstvo 2, ktorý zaznamenal v tejto cieľovej skupine trhový podiel 17,7 percenta a RTVS na Jednotke premiéru rozprávky Hodinárov učeň, ktorá si pripísala podiel na trhu 10,9 percenta.

​Dojímavý film Zázraky z neba pritiahol k obrazovkám Markízy celkovo 655-tisíc divákov starších ako 12 rokov, dvojkou v čase vysielania bol Hodinárov učeň z koprodukcie RTVS s 319-tisíc divákmi pri obrazovkách.

​Celkovo najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľových skupinách sa v stredu stala hlavná spravodajská relácia Markízy Televízne noviny. V cieľovej skupine 12-54 dosiahli rating 14,1 percenta a trhový podiel 31,5 percenta. Sumár najdôležitejších udalostí dňa si nenechalo ujsť až 757-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čím patrí včerajším Televíznym novinám post zatiaľ najsledovanejšieho programu tohto roka. Počet divákov nad 700-tisícovou hranicou si hlavné spravodajské relácie Markízy držali počas celého týždňa.

V utorok 5. januára zabodovala RTVS s filmom Nedotknuteľní, ktorý bol s 332-tisíc divákmi vo veku nad 12 rokov najsledovanejším programom v danom čase. V pondelok 4. januára sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa Kameňák 5, ktorý uviedla Markíza. Pozrelo si ho 462-tisíc divákov. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.