Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.01.2021, 10:25

Tvoja tvár znie povedome sa vracia na obrazovky. Markíza prezradila prvé mená

Nová séria speváckej šou bude mať premiéru na jar.

Tvoja tvár znie povedome sa vracia na obrazovky. Markíza prezradila prvé mená
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza uvedie na jar novú sériu šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej sa známe osobnosti prezliekajú a imitujú svetové spevácke hviezdy. Slovenská verzia speváckej šou je založená na formáte Your Face Sounds Familiar, ktorý vychádza zo španielskeho originálu Tu cara me suena.

„Pripravujeme už šiestu sériu, v ktorej okrem iných skvelých účinkujúcich budú aj najvychytenejší komici súčasnosti,“ hovorí režisér projektu Pepe Majeský, ktorý šou režíruje aj pre českú Novu. Tá ju uvádza pod názvom Tvoje tvář má známý hlas.

Televízia prezradila mená prvých dvoch súťažiacich. „Novú sériu programu Tvoja tvár znie povedome budeme vysielať na jar a diváci sa môžu tešiť aj na Evelyn, Fera Joka a na niekoľko ďalších noviniek,“ vyjadril sa šéf PR a marketingu televízie Markíza, Michal Borec.

​Markíza uviedla Tvoju tvár na obrazovky prvýkrát na jar 2016. Víťazom sa stal Lukáš Adamec, druhú sériu vyhrala Mária Čírová a tretiu Peter Brajerčík. Kráľom štvrtej série bol Dárius Koči, z poslednej piatej sérii si víťazstvo odniesol Dávid Hartl.

V piatej sérii priniesla Markíza viaceré zmeny. Na poste moderátora nahradil Martin Nikodým po štyroch sériách Martina „Pyca“ Rauscha a do poroty zasadla nová tvár. Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová doplnila stabilnú trojicu porotcov v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár.

Šou vzniká už od začiatku pod režisérskou taktovkou Pepe Majeského, ktorý stojí aj na čele výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovensko. Producenstky ju zastrešuje spoločnosť Promea Communication. Prvé série šou patrili k najúspešnejším projektom Markízy.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.