Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.01.2021, 11:35 Aktualizované dňa 08.01.2021 o 14:20

Premiér Matovič bude hosťom víkendových politických diskusií

Vystúpi v Sobotných dialógoch aj V politike na TA3. Hlavnou témou bude aktuálna pandemická situácia.

Igor Matovič
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Hosťom pravidelnej relácie Rádia Slovensko Sobotné dialógy bude v sobotu 9. januára od 12:10 premiér Igor Matovič (OĽaNO).

Moderátorka Marta Jančkárová s predsedom vlády zhodnotí aktuálnu pandemickú situáciu na Slovensku bude sa ho pýtať aj na to, akým spôsobom plánuje vláda ďalej bojovať proti ochoreniu Covid-19 a aké ďalšie opatrenia je rozhodnutá prijať.

Ďalšími témami budú plošné testovanie v Nitre, prípadne v ďalších okresoch, ale aj návrat detí do školských lavíc. Témou bude tiež vakcinácia termíny očkovania seniorov a postupne ďalšieho obyvateľstva.

Mimoriadne aktuálnou témou je aj úmrtie bývalého policajného riaditeľa Milana Lučanského a kroky pre objasnenie okolností úmrtia a pre zmiernenie napätia v spoločnosti.

Premiér Matovič bude hosťom aj v diskusii V politike, ktorú uvedie TA3 v nedeľu 10. januára od 11:00. Témami budú rovnako aktuálna epidemická situácia, prijaté opatrenia, testovanie a vakcinácia, či plán návratu detí do škôl, ale tiež násilnosti v Kongrese USA. Hosťami moderátora Norberta Dolinského budú okrem premiéra tiež minister školstva Branislav Gröhling (SaS), poslanec Jozef Habánik (Smer-SD) a politický analytik Eduard Chmelár.

Na obrazovky Jednotky sa tento víkend nevráti politická diskusia O 5 minút 12. RTVS uvedie od 10:00 špeciálnu spravodajskú reláciu Slovensko a svet v roku 2020. Viac si môžete prečítať v tomto článku: 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.