Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.01.2021, 12:10

Víkendové politické diskusie: Remišová s Ficom v RTVS, Naď s Rašim na Markíze

Prinášame prehľad tém a hostí vo víkendových politických diskusiách v RTVS, na Markíze a TA3.

Víkendové politické diskusie: Remišová s Ficom v RTVS, Naď s Rašim na Markíze
Zdroj: TASR, koláž HN

Hlavnými témami víkendových politických diskusií budú stratégia očkovania a celoplošný skríning – testovanie obyvateľstva antigénovými testami.

V Sobotných dialógoch Rádia Slovensku budú o týchto témach diskutovať podpredsedníčka vlády a ministerka investícií Veronika Remišová (Za ľudí) a bývalý premiér Robert Fico (Smer-SD). Moderátorka Marta Jančkárová bude so svojimi hosťami diskutovať aj o aktuálnej politickej situácii a pozícii strán pred voľbou špeciálneho prokurátora. Sobotné dialógy vysiela Rádio Slovensko naživo v sobotu 23. januára od 12:10 hod.

V nedeľnej relácii O 5 minút 12 sa v štúdiu Jednotky RTVS stretnú v dueli poslanci Michal Šipoš (OĽaNO), Miroslav Kollár (Za ľudí), Richard Takáč (Smer-SD) a Erik Tomáš (Hlas-SD). Hlavnou témou diskusie bude rovnako pandemická situácia na Slovensku. Moderátor Marek Makara sa bude s politikmi baviť aj o riadení boja s pandémiou a predvídateľnosti rozhodnutí a tiež o covid automate a pláne sprísňovania, resp. uvoľňovania opatrení.

Hosťami relácie televízie Markíza Na telo budú minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) a podpredseda Hlasu-SD Richard Raši. Moderátor Michal Kovačič sa bude svojich hostí pýtať aj na to, či dosiahne vláda plošným skríningom predpokladaný pokles nakazených a na stratégiu očkovania obyvateľstva.

Na telo odvysiela televízia Markíza naživo v nedeľu 24. januára od 13:00, divákom ponúkne aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS o aktuálnych straníckych preferenciách.

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.SK už v tejto chvíli nájdete aj Na telo PLUS, v ktorom boli hosťami minister zdravotníctva Marek Krajčí a lekári Peter Visolajský s Petrom Sabakom. S moderátorom Michalom Kovačičom sa rozprávali nielen o plošnom screeningu, ale aj o očkovaní proti novému koronavírusu.

V relácii V politike, ktorú odvysiela TA3 v nedeľu 24. januára od 11:00 hod, budú hosťami minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) a poslanci Peter Osuský (SaS), Juraj Šeliga (Za ľudí), Tomáš Valášek (Za ľudí), Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) a Peter Kmec (Hlas-SD). Témou bude skríning obyvateľov, vakcinácia a covid automat, a tiež inaugurácia Joea Bidena za prezidenta USA.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.