Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
28.01.2021, 14:40 Aktualizované dňa 29.01.2021 o 09:25

Veronika Cifrová Ostrihoňová je novou moderátorkou Silnej zostavy

Diskusná relácia sa na obrazovky RTVS vráti po ročnej prestávke.

Veronika Cifrová Ostrihoňová je novou moderátorkou Silnej zostavy
Zdroj: Instagram

Ženská panelová diskusia Silná zostava sa v marci po ročnej prestávke vráti na obrazovky RTVS. Pre divákov si pripravila niekoľko noviniek. Novou moderátorkou bude Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá po rokoch prechádza z Markízy do RTVS. Pravidelnou súčasťou relácie bude aj komička Simona Salátová známa svojimi stand-up vystúpeniami. Televízia bude reláciu po novom vysielať na Jednotke, vo štvrtok večer po relácii Zlaté časy. 

„Ďakujem RTVS za túto príležitosť a ponuku. Veľmi sa teším na nakrúcanie Silnej zostavy, bude to pre mňa úplne nová a verím, že obohacujúca skúsenosť. Teším sa na rôzne zaujímavé témy, ktoré spolu s hosťami v štúdiu otvoríme a budeme o nich diskutovať," uviedla pre RTVS nová moderátorka.

„Na moju novú úlohu v Silnej zostave sa veľmi teším. Spája to, čo milujem, a to je vyjadriť svoje názory a nebáť sa pritom byť sama sebou. Verím, že do relácie prinesiem humor a nadhľad a na oplátku sa zase ja naučím niečo nové v rôznych oblastiach,“ povedala nová stála hostka Simona.

Zdroj: RTVS

​Témami relácie budú aj v novej sezóne aktuálne témy v našej spoločnosti pohľadom žien. Hostkami budú ženy z rôznych oblastí spoločnosti – expertky v danej profesii, komentátorky, blogerky, zástupkyne rôznych vekových skupín.

Veronika Cifrová Ostrihoňová bola až do svojho nástupu na materskú dovolenky v roku 2019 redaktorkou spravodajstva televízie Markíza. Po ukončení materskej dovolenky prechádza do verejnoprávnej RTVS. Má vlastnú úspešnú talkshow Sit down s Veronikou, kde sa venuje inšpiratívnym ženám. Na konte má sošku OTO za rok 2018 v kategórii Redaktorka spravodajstva.

Zdroj: TASR/Pavol Zachar

„Teším sa, že relácia Silná zostava sa po dlhšej prestávke vracia na RTVS v novom šate. Myslím si, že takýto typ diskusného formátu patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Zároveň som rád a vážim si, že súčasťou tvorivého tímu relácie Silná zostava budú aj Veronika Cifrová Ostrihoňová a Simona Salátová, ktorým v ich nových pozíciách držím palce," povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Základný tvorivý tím relácie tvoria okrem Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a Simony Salátovej aj dramaturgička RTVS Martina Kubániová, režisérkou relácie je Andrea Horečná a námet, scenár a odbornú spoluprácu zastrešuje Ľubica Stanek. Prvú časť relácie Silná zostava prinesie RTVS na obrazovky Jednotky 4. marca 2021.

Reláciu Silná zostava uviedla RTVS na obrazovky v máji 2017. V úlohe moderátorky sa predstavila známa reportérka RTVS Oľga Baková. Ženský diskusný formát vznikal v spolupráci s kreatívnym producentom Tomášom Kaminským, režisérkou Andreou Horečnou a dramaturgičkou Ľubicou Stanek. Kaminský ukončil spoluprácu na konci roka 2018 po nezhodách s vedením televízie. Oľga Baková z RTVS odišla v apríli 2018, reláciu však moderovala aj naďalej. V marci minulého roka RTVS stiahla reláciu z obrazoviek.

Zdroj: RTVS

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.