Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
01.02.2021, 20:15

Z JOJky do Markízy. Lujza Garajová Schrameková bude novou porotkyňou v šou Tvoja tvár

Do kresiel poroty nezasadne tentoraz ani Zuzana Fialová, ani Dano Dangl.

Z JOJky do Markízy. Lujza Garajová Schrameková bude novou porotkyňou v šou Tvoja tvár
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza len pred nedávnom prezradila osmičku súťažiacich v šou Tvoja tvár znie povedome. Nová séria však prinesie zmeny aj na miestach porotcov. 

Tvoja tvár znie povedome odhaľuje prvé novinky, ktoré sa týkajú zostavy porotcov. V šiestej sérii opäť zasadnú do porotcovských kresiel herečka Zuzana Kubovčíková Šebová a líder skupiny Desmod Kuly. Zuzana Fialová a Dano Dangl však budú v kreslách porotcov chýbať.

"Väčšina programov, pokiaľ má viac sérií, potrebuje prirodzenú obmenu a oživenie. Tak ako sa to stalo pri predošlej sérii na pozícii moderátora, deje sa to v tejto sezóne pri porotcoch. Zuzana a Dano sú skvelí kolegovia, patrí im naša vďaka, nelúčime sa s nimi však definitívne," vysvetlila PR manažérka Adriana Podobová.

Novou porotkyňou sa stane herečka, speváčka a stand-up komička Lujza Garajová Schrameková, ktorá sa zviditeľnila najmä svojím účinkovaním na obrazovkách Jojky v seriáli Naši a tiež ako moderátorka šou Česko Slovensko má talent. V televízii dostala tiež priestor vo vlastnej talkshow s názvom Čau Lujza, v ktorej spovedala celebritné páry a ich deti. 

„Byť porotkyňou v tejto úspešnej šou je veľkou poctou a pre mňa aj veľkou výzvou. Verím, že so Zuzkou a Kulym vytvoríme dobrý porotcovský tím a že fanúšikom Dana Dangla a Zuzky Fialovej ponúknem niečo nové a veselé, aby za nimi nemuseli dlho smútiť. Na nové zážitky a skvelých kolegov sa veľmi teším,“ uviedla pre televíziu Markíza nová porotkyňa.

Štvrtá porotcovská stolička bude opäť voľná pre hosťujúceho porotcu, ktorý bude v každej epizóde prekvapením.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.