Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.02.2021, 13:05

Vyriešite logické hádanky či úlohy na počkanie? Prihláste sa do novej šou RTVS Fenomén21

Na obrazovky Dvojky príde nová súťažná hra Fenomén21.

Vyriešite logické hádanky či úlohy na počkanie? Prihláste sa do novej šou RTVS Fenomén21
Zdroj: RTVS

RTVS hľadá šikovných ľudí, ktorí oplývajú vysokým intelektom a neboja sa o tom presvedčiť celé Slovensko. Od 10. februára sa môžu diváci, ktorí nepochybujú o tom, že im to páli viac ako ostatným, prihlásiť do novej súťažnej šou.

RTVS hľadá do novej šou Fenomén21 súťažiacich, ktorí si budú navzájom merať sily, vzdelávať sa a posúvať hranice nielen svojho myslenia, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách. Dokážete vyriešiť logické úlohy a hádanky na počkanie? Je vaša pamäť, logika či priestorová orientácia tým, čo na vás mnohí obdivujú? Prichádzate často s rýchlym a efektívnym riešením náročných úloh? 

Ktokoľvek, kto cíti, že práve toto je jeho chvíľa a je presvedčený o tom, že je vhodným súťažiacim do šou Fenomén21, sa môže už teraz prihlásiť na webe RTVS. Po niekoľkých úlohách, ktoré bude musieť zdolať, zrejme sám zistí, či je naozaj vhodným adeptom alebo adeptkou.

Šou Fenomén21 sa na obrazovky dostane na jeseň, a to s 11 súťažnými kolami, pričom posledným dvanástym bude veľké masterfinále. Súťažiaci budú plniť úlohy a logické hádanky z rôznych oblastí. Zadania, s ktorými sa budú musieť popasovať, budú mať grafický, slovný, fyzický či logický charakter, prípadne budú zamerané na pamäť, priestorovú orientáciu alebo laterálne myslenie. Účastníci šou tak potrápia aj svoju hudobnú, emočnú či pohybovú inteligenciu.

RTVS už v minulosti súťažnú šou Fenomén vysielala a u divákov sa stretla s veľkým úspechom. Reláciu pre RTVS vyrobí spoločnosť goodtv, režisérom bude Rado Štefanov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.