Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.02.2021, 11:00

Novinka na HBO: Filmy, seriálové hity i animované filmy majú slovenský dabing

Veľké filmové a seriálové novinky v budúcnosti budú pribúdať automaticky aj v slovenčine.

HBO prichádza s novinkou, ktorá divákom skvalitní sledovanie obľúbených filmov, seriálov i animovaných filmov. Tie si na HBO GO od dnešného dňa môžu pustiť aj so slovenským dabingom alebo titulkami.

Už teraz sú v ponuke HBO GO v slovenčine dostupné seriálové hity z originálnej produkcie HBO: Hra o tróny (všetkých 8 sérií), Černobyľ, Eufória, Veľké malé klamstvá (2 série) a novinky ako Mala si to vedieť alebo Temné hmoty (2 série). Slovenský dabing je tiež k dispozícii u kultového seriálu Živí mŕtvi.

Z filmov si diváci v slovenčine môžu vychutnať novinku Stevena Soderbergha - Nechajte ich všetkých hovoriť, posledných 9 filmov zo série s Jamesom Bondom, filmy s Harrym Potterom, klasiku Watchmen z roku 2009, či hity ako Zodiac, Krycie meno U.N.C.L.E., Oceľová päsť alebo Tomb Rider.

Pre deti nechýbajú ani animáky zo štúdia Disney ako Blesk, Coco, Hľadá sa Nemo, Zootropolis alebo z produkcie Warner Bros - Pokémon Detektív Pikachu. Pre detských divákov bude k dispozícii aj slovenský dabing k novým sériám Labkovej patroly, ktoré sa na HBO GO objavia na konci februára.

Okrem dabingu sa počíta aj s titulkami

Veľké filmové a seriálové novinky v budúcnosti budú pribúdať automaticky aj v slovenčine. Slovenský dabing je reakciou na obrovský záujem o HBO GO na Slovensku. Okrem dabingu sa počíta aj s titulkami. Všetci si tak môžu vybrať podľa vlastných preferencií.

Na lokalizácii nových titulov HBO spolupracuje s dabingovým štúdiom Sunrise. Diváci budú v slovenskej mutácii počuť hlasy Zdeny Studenkovej, Diany Mórovej, Juraja Kemku, Martina Mňahončáka, Martina Kaprálika, Iva Gogála, Kristíny Svarinskej, Mateja Landla, Dušana Cinkotu a ďalších.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.