Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.02.2021, 16:25 Aktualizované dňa 26.02.2021 o 16:00

Prezidentka Čaputová bude hostkou v relácii Na telo. Diskutovať bude aj o tom, či čaká vládu rekonštrukcia

Hosťami nedeľných diskusií budú aj premiér Matovič, ministri Kolíková a Krajniak, ale aj Fico a Blanár zo Smeru-SD.

Prezidentka Čaputová bude hostkou v relácii Na telo. Diskutovať bude aj o tom, či čaká vládu rekonštrukcia
Zdroj: TASR

Slovensko je rok od parlamentných volieb a koalíciou lomcuje nielen pandémia, ale aj spory medzi jednotlivými stranami. Po reflexii vlády volá nielen opozícia, ale aj prezidentka Zuzana Čaputová. Čaká vládny kabinet rekonštrukcia? Mal by skončiť minister zdravotníctva Marek Krajčí či rovno premiér Igor Matovič?

Aj na tieto otázky sa bude v nedeľnej relácii Na telo pýtať Michal Kovačič prezidentky Zuzany Čaputovej. Hlava štátu bude hostkou v prvej časti relácie, v druhej polovici budú diskutovať europoslankyňa Smeru-SD Monika Beňová, šéfka parlamentného výboru pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková (SaS) a predseda poslaneckého klubu OĽaNO Michal Šipoš.

Aktualizácia: Hosťami politickej diskusie O 5 minút 12, ktorú vysiela v nedeľu na obed Jednotka RTVS, budú minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) a podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD).

Témami relácie budú možnosti zlepšenia manažovania boja proti pandémii, prínos núdzového stavu, nastavenie opatrení a možnosti ich sprísňovania alebo uvoľňovania a sociálno-ekonomický dosah pandémie. Reláciu moderuje Marek Makara.

V relácii V politike, ktorú vysiela TA3 v nedeľu od 11:00 hod, budú hosťami Norberta Dolinského premiér Igor Matovič (OĽaNO), ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí), , predseda Smeru-SD Robert Fico a poslanci Tomáš Valášek (Za ľudí) a Peter Kmec (Hlas-SD) z parlamentného výboru pre európske záležitosti.

Témami relácie budú epidemická situácia, stretnutie troch najvyšších ústavných činiteľov, medzinárodná zdravotnícka pomoc, vakcinačná stratégia či referendové aktivity.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.