Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
08.03.2021, 13:30

TIPOS Talent týždňa je späť

Na televízne obrazovky Jojky sa vrátila relácia predstavujúca mladé športové talenty.

TIPOS Talent týždňa je späť
Zdroj: TV JOJ

Po sérii krátkych relácií, ktoré vlani predstavili mladé športové talenty, pristúpila národná lotériová spoločnosť TIPOS na ďalšie pokračovanie projektu TIPOS Talent týždňa. Prostredníctvom neho chce zviditeľniť nadanú športovú mládež a amatérskych športovcov. 

„Spoločnosť TIPOS je najväčším donorom športu na Slovensku. A projekt TIPOS Talent týždňa je ideálnym priestorom na to, aby sme ukázali, čím sme si toto prvenstvo zaslúžili. Vďaka projektu môžu televízni diváci spoznať zaujímavé mladé športové talenty. A prostredníctvom tohto formátu vieme zase my v spoločnosti TIPOS ukázať, že popri vrcholových športovcoch nám nie sú ľahostajní ani amatérski športovci či nadaná športová mládež,“ vysvetlila hovorkyňa spoločnosti TIPOS Ivana Skokanová.

Lotériová spoločnosť pokračuje v projekte s televíziou JOJ už počas druhej sezóny. V najbližších šiestich mesiacoch predstaví 23 mladých talentovaných slovenských športovcov. Celkovo je naplánovaných 26 relácií, počas letného obdobia sa v troch reláciách pozrie na dosiahnuté úspechy športovcov, ktorí boli predstavení vlani. Prvú časť z novej série odvysielala televízia v nedeľu 7. marca. Pokračovať bude až do konca augusta, vždy v nedeľu večer po športových novinách TV JOJ.

Mladé talenty predstavia opäť Barteková a Višňovský 

Moderátormi relácie sú profesionálni športovci – hokejista Ľubo Višňovský a športová strelkyňa Danka Barteková, ktorí túto reláciu moderovali už v uplynulej sezóne. „Pre túto sezónu sme si však pripravili viaceré novinky. Divákom naši moderátori predstavia mladé talenty nielen z juniorského olympijského tímu, ale v spolupráci s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov aj talenty z radov nádejných mladých hokejistov. Relácie sa budú venovať aj talentom spomedzi amatérskych športovcov,“ informovala Skokanová.

Tvorcovia majú v pláne reláciu zatraktívniť nielen väčšou interakciou medzi moderátormi a mladými športovcami, ale aj natáčaním v exteriéroch. Technickou novinkou je aj natáčanie relácií na GO Pro kameru, ktoré prinesie do relácie väčšiu dynamiku a akčnosť. 

V prvej časti novej série sa predstavil trinásťročný Samuel Ščepka, ktorý sa venuje športovej streľbe, ďalšie vydania prinesú príbehy športovcov ako Dominika Maršáleková (lyžovanie), Dominik Klimek (street workout), Barbora Horniaková (biatlon), ale napríklad aj hokejistov ako Dalibor Dvorský, Oliver Stümpel či Martin Chromiak. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.