Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.03.2021, 11:04

TA3 bude mať ďalší nový formát. Tvárou relácie je Adriana Kmotríková

Nový formát má názov Život s diagnózou.

TA3 bude mať ďalší nový formát. Tvárou relácie je Adriana Kmotríková
Zdroj: archív TA3

Televízia TA3 už túto nedeľu uvedie premiéru relácie Život s diagnózou, ktorá bude pravidelne prinášať nové informácie, postupy a možnosti liečby rôznych zdravotných problémov a ochorení. Každý diel formátu sa zameria na inú diagnózu, ktorá trápi mnohých ľudí. Odborný lekár v štúdiu bude navyše odpovedať aj na otázky divákov. Moderátorkou a aj dramaturgičkou nového formátu bude Adriana Kmotríková, ktorá doteraz pre TA3 moderovala reláciu Život s cystickou fibrózou.

V ostatných 12 mesiacoch sme sa v relácii Život s cystickou fibrózou snažili priblížiť problematiku mladých pacientov s touto ťažkou chorobou a zviditeľniť ich statočný denno-denný nikdy sa nekončiaci boj o čisté pľúca. Tieto deti a mladí ľudia majú moju lásku a úctu. Dali mi nesmierne veľa sily a pozitívnej energie a oni zase ďakovali mne. Teším sa veľmi, že sa im podarilo dosiahnuť schválenie prvého lieku na genetickom základe z USA Kategorizačnou komisiou MZ SR, ktorý dokáže pridať aj desiatky rokov plnohodnotného života. Zostávam v kontakte s pacientami, ich rodinami a lekármi a verím, že sa k spolupráci ešte vrátime. Teraz je predo mnou nová výzva, Život s diagnózou, na ktorú sa teším a najmä na ľudí, ktorým pomôže,“ teší sa na reláciu Adriana Kmotríková.

Život s diagnózou môžu diváci sledovať každú druhú nedeľu o 16.30 hod., reprízy v pondelok o 18.00 hod. a v sobotu o 14.30 hod. Premiéra relácie bude už túto nedeľu 14. marca, témou relácie budú migrény a bolesti hlavy.

Koncom roka TA3 uviedla novú reláciu Za oponou s moderátorkou Hanou Kostelníkovou.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.