Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.03.2021, 11:03

TA3 vymenovala nového obchodného riaditeľa

Je ním Julián Lukáček.

TA3 vymenovala nového obchodného riaditeľa
Zdroj: archív TA3

Na čele obchodného oddelenia televízie TA3 je od polovice marca Julián Lukáček, ktorý túto pozíciu zastával niekoľko mesiacov v poverení. Julián Lukáček je súčasťou tímu TA3 od roku 2011, obchodným aktivitám v mediálnej oblasti sa venoval aj pre príchodom do televízie.

„Obchodný tím TA3 neprichádza viesť človek z vonku, ale skúsený manažér z vlastných radov. Okrem toho, že je Julián výborný obchodník, je aj človek absolútne znalý televízneho a mediálneho prostredia. Počas predošlých mesiacov si získal moju dôveru a som veľmi rada, že je súčasťou môjho tímu. Úprimne sa teším, že obchod sa bude rozvíjať práve pod jeho taktovkou,” povedala na margo vymenovania Lukáčeka do funkcie Mirjana Hron Sikimič, generálna riaditeľka TA3.

„Chcem sa poďakovať vedeniu televízie TA3 za dôveru, ktorú do mňa vložilo. Verím, že zužitkujem moje dlhoročné obchodné skúsenosti z pôsobenia na slovenskom mediálnom trhu. Svoj profesijný život som spojil s TA3 pred desiatimi rokmi po predchádzajúcom pôsobení v printovom a rádiovom prostredí. Televízia je úžasný živý organizmus plný ľudí, ktorí s ňou žijú 24 hodín denne, 7 dní v týždni a to ma motivuje každý deň. Tento rok nás čakajú mnohé náročné výzvy, verím, že spoločne ich zvládneme,“ vyjadril sa nový obchodný riaditeľ TA3 Julián Lukáček.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.