Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
17.03.2021, 11:35

Cibulková bude hostkou Silnej zostavy. Témou diskusie bude lockdown vs dovolenky v zahraničí

Silnú zostavu odvysiela naživo Jednotka vo štvrtok 18. marca o 21:35 hod.

Cibulková bude hostkou Silnej zostavy. Témou diskusie bude lockdown vs dovolenky v zahraničí
Zdroj: TASR/Martin Baumann

RTVS uviedla na začiatku marca na obrazovky ženskú panelovú diskusiu Silná zostava. Jej návrat po takmer ročnej prestávke sprevádzali viaceré dramaturgické zmeny. Najvýraznejšou bola zmena na poste moderátorky, kde Oľgu Bakovú vystriedala Veronika Cifrová Ostrihoňová a ako stála hostka ju doplnila komička Simona Salátová. Televízia Silnú zostavu vysiela tentokrát na Jednotke, vždy vo štvrtok večer po relácii Zlaté časy.

Zdroj: RTVS / Moderátorka Silnej zostavy Veronika Cifrová Ostrihoňová

Témou najbližšej Silnej zostavy bude „Z okresu vyjsť nemôžeme, exotiku dovolenú máme“. Na jednej strane lockdown a s tým súvisiaci zákaz vychádzania po 20:00 hod a  prekročenia hraníc okresu a na druhej strane povolené dovolenky v zahraničí. Jedni dovolenkárov zatracujú, iní ich obhajujú. Cestovať alebo necestovať v čase korony? Prinášajú k nám nové mutácie práve dovolenkári? Mala by vláda zatvoriť hranice?

Odpovede na tieto otázky budú hľadať hostky diskusie – epidemiologička Alexandra Bražinová, politologička Aneta Világi a bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková, ktorá bola začiatkom roka prednostne zaočkovaná proti Covidu a neskôr strávila s rodinou dovolenku v exotike. Zaočkovanie bývalej športovkyne a jej manžela mimo poradia bolo výrazne medializované. Uprednostňovanie pri očkovaní odsúdilo aj ministerstvo zdravotníctva a poslanci dodatočne schválili pokutu vo výške 10-tisíc eur za nedodržanie poradia pri očkovaní na ochorenie Covid-19.

Po spŕške kritiky sa Cibulková snažila ospravedlniť statusom na sociálnych sieťach, kde napísala, že jej je veľmi ľúto, že sa nechala uviesť do omylu, keď sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by mohli prísť na rad pri očkovaní. Neskôr odpracovala pár hodín ako dobrovoľníčka v nemocnici, kde pomáhala s administratívou pri testovaní.

Silnú zostavu odvysiela naživo Jednotka vo štvrtok 18. marca o 21:35 hod.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.