Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.03.2021, 14:40

Rádio Expres hľadá Online učiteľa roka

Najlepších učiteľov zo základných a stredných škôl vyberú rodičia a žiaci.

Rádio Expres hľadá Online učiteľa roka
Zdroj: Rádio Expres

Rok pandemickej situácie na Slovensku sa odrazil aj na situácii v školstve a výučbe. Improvizované podmienky vzdelávania zasiahli státisíce rodín a učiteľov. Na neľahkú situáciu pedagógov sa preto rozhodol upozorniť aj Expres, a to projektom Online učiteľ roka.

Rodičia a žiaci môžu najlepších učiteľov zo základných a stredných škôl prihlásiť prostredníctvom formulára na webe rádia. Víťaza, čiže učiteľa, ktorý sa najlepšie vysporiadal s touto situáciou a svojich žiakov dokázal aj naďalej zaujímavo a efektívne naučiť nové veci, vyberú poslucháči Rádia Expres.

„Uvedomujeme si význam vzdelávania a ako najpočúvanejšie rádio na Slovensku chceme poukázať na dôležitosť a náročnosť práce pedagógov v čase pandémie. Preto hľadáme učiteľov, ktorí dokážu zmeniť vyučovanie cez internet na nezabudnuteľný zážitok. Víťaza symbolického titulu Online učiteľ roka zverejníme po sviatku učiteľov. Veríme, že žiaci aj učitelia sa už čoskoro budú môcť vrátiť do škôl,“ dodáva programový riaditeľ Rasťo Bečaver.

Tipy môžu poslucháči posielať do 25. marca a finalistov, za ktorých bude možné hlasovať, zverejní Expres už 26. marca. Víťazný učiteľ získa okrem titulu Online učiteľ roka aj výkonný notebook HP.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.