Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.03.2021, 18:15

Na hrane: O vládnych rošádach budú diskutovať Sulík s Kamenickým

Politickú diskusiu Na hrane vysiela televízia Joj vo štvrtok 1. apríla o 21.40 hod.

Na hrane: O vládnych rošádach budú diskutovať Sulík s Kamenickým
Zdroj: Richard Sulík a Ladislav Kamenický

Po dlhodobom napätí v koalícii a kríze, ktorú vyvolal nákup vakcíny Sputnik V,  dochádza k rekonštrukcii vládneho kabinetu. Prezidentka Zuzana Čaputová poverila v utorok 30. marca nového premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) zostavením novej vlády. Jej členov vymenuje hlava štátu vo štvrtok 1. apríla o 10.00 hod, zatiaľ bez ministra práce, sociálnych vecí a rodiny. Svoju personálnu nomináciu na tento post ešte prehodnocuje hnutie Sme rodina. 

Aktuálnej politickej situácii sa bude venovať aj politická diskusia Na hrane, do ktorej prijali pozvanie minister hospodárstva a predseda strany SaS Richard Sulík a exminister financií a podpredseda strany Smer-SD Ladislav Kamenický.

Moderátorka Jana Krescanko Dibáková bude s oboma politikmi diskutovať o ekonomických plánoch a protipandemickej pomoci, ale aj o vládnych rošádach, novom ministrovi financií Igorovi Matovičovi a očakávaniach od nového vládneho kabinetu.

Diváci môžu obom politikom položiť otázky na facebooku relácie. V živom prenose ich zodpovedajú vo štvrtok 1. apríla o 21.40 hod na TV Joj.

Politické diskusie O 5 minút 12, Na telo a V politike televízie na veľkonočnú nedeľu (4. apríla) neuvedú.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.