Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.04.2021, 11:40 Aktualizované dňa 16.04.2021 o 12:00

Víkendové politické relácie: Naď, Sulík, Pellegrini či Kamenický budú diskutovať o Sputniku a koronakríze

Prinášame prehľad tém a hostí víkendových politických diskusií na Jednotke RTVS, Markíze a TA3.

Víkendové politické relácie: Naď, Sulík, Pellegrini či Kamenický budú diskutovať o Sputniku a koronakríze
Zdroj: Reuters

Témami víkendových politických diskusií budú najmä aktuálna pandemická situácia, očkovacia stratégia a najmä vypätá situácia okolo vakcíny Sputnik V. Druhým okruhom tém bude dosah koronakrízy na hospodárstvo a nastavenie kompenzácií pre firmy a pomoci ľuďom. 

Hosťami Sobotných dialógov budú v sobotu 17. apríla od 12:10 hod v Rádiu Slovensko minister hospodárstva a predseda strany SaS Richard Sulík a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Okrem už spomenutých tém bude moderátorka Marta Jančkárová s oboma politikmi diskutovať aj o prioritách vlády pri presadzovaní zmien v programovom vyhlásení.

Do štúdia relácie Na telo prijali pozvanie minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) a podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický. Moderátor Michal Kovačič bude so svojimi hosťami diskutovať aj o uvoľňovanie opatrení či zmenách v covidovom automate, a tiež o finalizácii zbierania podpisov pod referendum Smeru-SD a Hlasu-SD o predčasných voľbách.

Exkluzívny prieskum agentúry FOCUS tentokrát prinesie výsledky dôveryhodnosti lídrov politických strán, premiéra a prezidentky.

V relácii O 5 minút 12 budú na Jednotke RTVS diskutovať predseda parlamentného výboru pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa (OĽaNO), predseda výboru pre financie a rozpočet Marián Viskupič (SaS), poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha a manažér strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok. Reláciu moderuje Marek Makara.

Hosťami relácie V politike na TA3 budú minister školstva Branislav Gröhling (SaS) a poslanci Erik Tomáš (Hlas-SD), Jana Bittó Cigániková (SaS), Monika Kavecká (OĽaNO), Richard Takáč (Smer-SD) a Tomáš Taraba (nezávislý).

Moderátor Norbert Dolinský bude s politikmi diskutovať o uvoľňovaní opatrení a nastavení Covid automatu, o návrate detí do škôl a organizácii maturít a prijímacích skúšok.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.