Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.04.2021, 16:45

Slovenská hokejová reprezentácia po dvoch rokoch mieri na obrazovky TV Dajto

Séria prípravných zápasov pred hokejovým šampionátom odštartuje zápasmi Slovenska s Nemeckom.

Slovenská hokejová reprezentácia po dvoch rokoch mieri na obrazovky TV Dajto
Zdroj: TV Markíza

Televízia Dajto prinesie sériu piatich priamych prenosov z prípravných stretnutí slovenskej hokejovej reprezentácie. Tá sa prvý raz stretne po vyše roku, predchádzajúce akcie vrátane majstrovstiev sveta vo Švajčiarsku totiž zmarila pandémia koronavírusu.

Oficiálna príprava nášho hokejového výberu odštartovala minulý týždeň v Piešťanoch. Zverenci trénera Craiga Ramsayho sa stretnú najprv s Lotyšmi a cez víkend 24. a 25. apríla 2021 sa predstavia v prípravnom dvojzápase s Nemeckom.

Po druhom zápase s Nemeckom urobia tréneri zmeny v nominácii a tím sa opäť zíde v stredu 28. apríla. V druhom prípravnom bloku absolvujú ďalšie štyri prípravné stretnutia – dve s Rakúskom v Piešťanoch (1. - 2. mája 2021) a dve proti Česku v Prahe (6. - 7. mája 2021). Po nich tréneri uzavrú nomináciu na majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok uskutočnia v lotyšskej Rige.

„Veľmi nás teší, že po odmlke spôsobenej pandémiou koronavírusu, budeme môcť divákom televízie Dajto opäť naživo sprostredkovať zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie. A verím, že porcia piatich súbojov nášho hokejového výberu divákom ponúkne ten pravý hokejový zážitok,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športu TV Markíza.

Všetkými zápasmi bude divákov sprevádzať komentátor Marek Matušica. Diváci sa môžu tešiť aj na moderované štúdio, ktoré bude priamo z piešťanskej Easton arény uvádzať moderátor Miroslav Held.

Prípravné zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie pred MS v Lotyšsku vo vysielaní TV Dajto:

  • sobota 24. apríla o 19:55: Slovensko – Nemecko (Piešťany)
  • nedeľa 25. apríla o 15:40: Slovensko – Nemecko (Piešťany)
  • sobota 1. mája o 19:55: Slovensko – Rakúsko (Piešťany)
  • nedeľa 2. mája o 19:55: Slovensko – Rakúsko (Piešťany)
  • štvrtok 6. mája o 17:00: Česko – Slovensko (Praha)

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.