Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.04.2021, 15:20

Towercom má nového obchodného riaditeľa

Od apríla 2021 zastáva pozíciu CSO Peter Cuper.

Towercom má nového obchodného riaditeľa
Zdroj: Towercom

Spoločnosť Towercom, zabezpečujúca rozhlasový a televízny signál pre domácnosti na Slovensko, má nového obchodného riaditeľa. Pozíciu CSO zastáva od apríla 2021 Peter Cuper.

Peter Cuper pôsobí v ICT odvetví na lokálnom a neskôr globálnom trhu od roku 2002. V rokoch 2006 až 2016 zodpovedal v spoločnosti Huawei Technologies za obchodné aktivity na slovenskom trhu primárne vo vzťahu k mobilným operátorom. Od roku 2016 až do konca roka 2020 pôsobil vo Francúzsku, kde so svojimi tímami koordinoval obchodné aktivity spoločnosti Huawei Technologies voči pobočkám skupiny Orange na európskom trhu.

Predtým pracoval na rôznych najmä konzultačných a obchodných pozíciách u významných hráčov na slovenskom ICT trhu. Študoval na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Spoločnosť má od začiatku roka tiež nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Rudolf Urbánek, ktorý prišiel do Towercomu zo spoločnosti Microsoft Slovensko a Česko, kde tri roky zastával post generálneho riaditeľa a viedol pobočky v oboch krajinách.

Ďalšou personálnou posilou spoločnosti je Alexander Vlčko, ktorý v novembri minulého roka nastúpil na pozíciu marketingového riaditeľa. Do Towercomu prišiel zo spoločnosti 02 Slovakia, kde bol zodpovedný za Tesco mobile.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.