Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
06.05.2021, 14:58

TA3 má náhradu za Dolinského. Reláciu V politike bude moderovať Zuzana Martináková

Televízia nevylučuje, že bude hľadať novú tvár relácie.

TA3 má náhradu za Dolinského. Reláciu V politike bude moderovať Zuzana Martináková
Zdroj: archív TA3

Spravodajská televízia TA3 našla náhradu za moderátora Nora Dolinského, ktorý sa dopustil vážneho priestupku. Reláciu V politike bude zatiaľ moderovať Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom politických diskusií dlhoročné skúsenosti. Televízia do budúcna nevylučuje ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie.

Moderátora hlavnej politickej relácie TA3 V politike prichytili policajti šoférovať pod vplyvom alkoholu. Dolinského polícia zaistila. Podľa portálu O mediach bude o jeho trestnom čine rozhodovať súd už v piatok 7. mája. Ide o prejednávanie v rámci takzvaného Super rýchleho konania, ktoré sa využíva pri prejednávaní trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, píše portál O mediach.

Televízia zároveň uviedla, že s Norom Dolinským, ktorý pracuje pre TA3 viac ako 10 rokov a na moderátorskej pozícii odviedol skvelú prácu, bude hovoriť o možnosti ďalšieho uplatnenia v televízii, mimo kamier, v najbližších dňoch.

Zuzana Martináková ako výkonná riaditeľka programu a spravodajstva TA3 má s moderovaním politických relácií skúsenosti. Pred TA3 moderovala vlastnú reláciu v denníku Pravda - Ide o pravdu. Mala tiež vlastnú talkšou v rádiu Aktual Martina Lengyela. Rádio Aktual chvíľu viedla.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.