Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
07.05.2021, 13:15

Moderátor Dolinský dostal za šoférovanie pod vplyvom alkoholu trest

Rozhodol o tom dnes Okresný súd v Bratislave.

Moderátor Dolinský dostal za šoférovanie pod vplyvom alkoholu trest
Zdroj: TA3

V stredu 5. mája médiá informovali o tom, že tvár spravodajskej televízie TA3 Norbert Dolinský v noci z utorka na stredu šoféroval pod vplyvom alkoholu a po zadržaní políciou bol umiestnený do cely predbežného zadržania.

​Moderátor diskusných relácií sa dnes v superrýchlom konaní postavil pred Okresný súd Bratislava II, ktorý rozhodol o treste.

Pre portál Omediach.com sa vyjadril hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak: „OS Bratislava II trestným rozkazom uložil obvinenému peňažný trest v sume 5 000 Eur; pre prípad, žeby peňažný trest nebol zaplatený, uložil náhradný trest odňatia slobody vo výmere 1 rok. Zároveň súd uložil obvinenému trest zákazu činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlo na skúšobnú dobu 3 roky. Trestný rozkaz je právoplatný."

Norbert Dolinský je moderátorom diskusnej relácie V politike. Televízia TA3 sa vyjadrila, že reláciu bude dočasne moderovať Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom politických diskusií dlhoročné skúsenosti. Televízia do budúcna nevylučuje ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.