Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.05.2021, 15:20

V špeciáli Tvoja MINI tvár znie povedome zohrá hlavnú úlohu osem celebritných detí

Do kože svetových hviezd sa prevtelia aj deti Márie Čírovej, Dominiky Mirgovej či Ondreja Kandráča.

V špeciáli Tvoja MINI tvár znie povedome zohrá hlavnú úlohu osem celebritných detí
Zdroj: TV Markíza

Uplynulú nedeľu odvysielala televízia Markíza finále zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Šiesty ročník zábavnej šou sa však víťazstvom herca Martina Klinčúcha definitívne neuzavrel a televízia Markíza uvedie v nedeľu 16. marca špeciálnu epizódu, kde sa do kože svetoznámych interpretov prevtelí osem celebritných detí.

V špeciáli Tvoja MINI tvár znie povedome zohrá hlavnú úlohu osem detí, ktorých rodičia sú známe osobnosti alebo známe tváre z obrazoviek Markízy. Počas večera divákom predvedú, ako by vyzerali svetové aj slovenské hviezdy v mini verzii.

Deti sa na svoje úlohy usilovne pripravovali pod vedením troch ostrieľaných koučov - choreografa Miňa Kereša, hereckého kouča Petra Brajerčíka a speváckej koučky Jany Daňovej. Podporou im boli aj mentori v podobe známych osobností.

Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza

​​Zástupkyňami dievčat budú: Katarína Čačíková, ktorej bude v štúdiu fandiť jej mamička - speváčka a moderátorka Mária Podhradská. Hviezdu Oteckov Izabelu Gavorníkovú podporí jej seriálový otec Vlado Kobielsky. Mentorkou Zoe Kachútovej bude jej mamička, speváčka Mária Čírová. Palce svojej dcére Eme Kandráčovej bude držať Ondrej Kandráč.

Hviezdami chlapčenskej štvorice sú: Štefan Bugala, ktorého mentorkou je mamička Jana Daňová. Maroša Baňasa podporí jeho kolega z Oteckov Filip Tůma. Svojho syna Olivera Boublíka bude sprevádzať jeho mama - herečka Karin Olasová. A podporou pre syna Petra Zvolenského bude jeho mamička Dominika Mirgová.

Zdroj: TV Markíza

​Moderátorom špeciálneho večera bude Martin Nikodým a do hviezdnej poroty zasadnú Mário „Kuly“ Kollár, Lujza Garajová Schrameková, Zlatica Švajdová Puškárová a Marián Čekovský.

Výkony detí nebude porota bodovať, ale na záver vyhodnotí priamo trojicu najlepších výkonov. Rodičia a mentori budú deti počas ich vystúpení podporovať priamo na pódiu z veľkej sedačky, ktorá je štandardne určená pre súťažiacich. Ostáva zachovaný aj charitatívny rozmer celej šou, až 5000 eur poputuje prostredníctvom Nadácie Markíza do Centra pre deti a rodiny v Žitavciach.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.