Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.05.2021, 15:55

Norbert Dolinský končí ako moderátor relácie V politike

Dolinský po dohode s vedením televízie TA3 prijal pozíciu dramaturga.

Norbert Dolinský končí ako moderátor relácie V politike
Zdroj: TA3

Norbert Dolinský končí ako moderátor politickej diskusnej relácie V politike. Po dohode s vedením televízie TA3 prijal pozíciu dramaturga. Jeho náplňou bude podieľať sa na príprave viacerých spravodajských a publicistických formátov.

"Televízia TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem. Detaily zatiaľ nebudeme prezrádzať," uviedla riaditeľka komunikácie Oľga Dúbravská.

Norbert Dolinský bol dlhoročným moderátorom diskusnej relácie V politike a tvárou spravodajskej televízie TA3. V noci z utorka na stredu 5. mája šoféroval pod vplyvom alkoholu a po zadržaní políciou bol umiestnený do cely predbežného zadržania. Následne bol riešený v super rýchlom konaní a súd mu vymeral pokutu 5000 eur a zákaz šoférovania po dobu troch rokov.

Moderátor sa vyjadril, že ľutuje svoje zlyhanie. "Pre mňa je to veľké poučenie, ktoré naozaj neodporúčam nikomu zažiť na vlastnej koži a môžem len apelovať na zodpovednosť za volantom. Ďakujem za podporu divákov aj televízie TA3,“ uviedol.

Televízia TA3 sa vyjadrila, že reláciu bude dočasne moderovať Zuzana Martináková, výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3, ktorá má s formátom politických diskusií dlhoročné skúsenosti. Televízia do budúcna nevylučuje ani príležitosť pre novú tvár tejto relácie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.