Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.05.2021, 18:30

Relácia V politike má nového moderátora. Prvýkrát sa predstaví v nedeľu

Rastislav Iliev nahradí na moderátorskom poste Norberta Dolinského.

Relácia V politike má nového moderátora. Prvýkrát sa predstaví v nedeľu
Zdroj: TA3

Politická diskusná relácia V politike, ktorú uvádza TA3 pravidelne v nedeľu od 11.00 hod, bude mať prvýkrát nového moderátora. Do moderátorského kresla zasadne Rastislav Iliev, ktorý v TA3 pracuje ako moderátor spravodajstva a publicistiky od októbra 2015. Jeho prvými hosťami v diskusii budú minister hospodárstva Richard Sulík a Richard Raši z Hlasu-SD a v druhej časti štvorica poslancov parlamentu. 

Zmena na moderátorskom poste nastala po priestupku dlhoročnej tváre relácie Norberta Dolinského, ktorý šoféroval pod vplyvom alkoholu, za čo dostal peňažný trest vo výške sume 5 000 eur a zákaz viesť motorové vozidlo počas troch rokov. Dočasne reláciu moderovala výkonná riaditeľka programu a spravodajstva televízie TA3 Zuzana Martináková. 

Norbert Dolinský po zlyhaní ako moderátor skončil a po dohode s vedením televízie TA3 prijal pozíciu dramaturga a podieľa sa na príprave viacerých spravodajských a publicistických formátov. "Televízia TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem," uviedla riaditeľka komunikácie Oľga Dúbravská.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.