Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
27.05.2021, 08:35

Silná zostava nebude čisto ženská. Hosťom bude špeciálny prokurátor

Panelovú diskunú reláciu Silnú zostavu odvysiela naživo Jednotka RTVS vo štvrtok 27. mája.

Silná zostava nebude čisto ženská. Hosťom bude špeciálny prokurátor
Zdroj: RTVS / Moderátorka Silnej zostavy Veronika Cifrová Ostrihoňová

V dnešnom vydaní ženskej panelovej diskusie Silná zostava privíta moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová opäť mužského hosťa. O väzbe na Slovensku príde do štúdia RTVS diskutovať špeciálny prokurátor Daniel Lipšic namiesto pôvodne avizovanej vyšetrovateľky Martiny Babacsovej, známej aj v súvislosti s vyšetrovaním kauzy Gorila.

Témou relácie bude väzba na Slovensku, ktorú mnohí ioznačujú za nehumánnu. Podmienky vo väzbe sa od 90-tych rokov takmer nezmenili, aj preto sa bude moderátorka svojich hostí pýtať na to, aké sú reálne problémy väzobne stíhaných ľudí, či izolácia podozrivých neslúži ako donucovací prostriedok k priznaniu, alebo prečo posielanie listov trvá týždne a kontakt s rodinou nie je samozrejmosťou.

Hosťom diskusnej relácie budú okrem špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica advokátka Jana Kubáňová a stála hostka - komička Simona Salátová.

Silnú zostavu vysiela naživo Jednotka RTVS vo štvrtok 27. mája o 21.35 hod.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.