Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
11.06.2021, 14:35 Aktualizované dňa 12.06.2021 o 10:15

Prezidentka Čaputová bude hostkou relácie O 5 minút 12

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických diskusií v RTVS, na Markíze a TA3.

Prezidentka Čaputová bude hostkou relácie O 5 minút 12
Zdroj: TASR

Prezidentka Zuzana Čaputová bude hostkou prvej časti politickej relácie O 5 minút 12, ktorú v nedeľu na poludnie vysiela Jednotka RTVS. V exkluzívnom rozhovore s moderátorom Marekom Makarom zhodnotí pri príležitosti dvoch rokov vo funkcii aktuálnu politickú a epidemickú situáciu.

V druhej časti relácie O 5 minút 12 budú hosťami podpredseda vlády a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a podpredsedníčka strany Hlas-SD Denisa Saková.

Témami diskusie budú situácia v koalícii v kontexte diania v strane Za ľudí, dianie v bezpečnostných zložkách štátu a návrh na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi (OĽaNO). Politici sa tiež vyjadria k nastaveniu opatrení v súvislosti s cestovaním a k priebehu očkovania.

V rozhlasových Sobotných dialógoch Rádia Slovensko budú o rovnakých témach diskutovať podpredsedníčka vlády a ministerka investícií Veronika Remišová (Za ľudí) a podpredseda strany Smer-SD Ladislav Kamenický

V nedeľnej relácii Na telo televízie Markíza budú hosťami moderátora Michala Kovačiča ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) a podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD). Témami diskusie budú situácia v strane Za ľudí a postoje koalície pri odvolávaní ministra vnútra.

Exkluzívny prieskum agentúry FOCUS dá tentokrát odpoveď na to, aké sú aktuálne stranícke preferencie.

Aktualizácia: Hosťami relácie V politike na TA3 budú minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) a poslanci Richard Raši (Hlas-SD), Jarmila Halgašová (SaS), Richard Takáč (Smer-SD) a Jaroslav Karahuta (Sme rodina).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.