Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.06.2021, 15:10

Víkendové politické diskusie sa budú venovať aj očkovaniu či ekonomickej kondícii Slovenska

Prinášame prehľad hostí a tém víkendových politických relácií v RTVS, na Markíze a TA3.

Víkendové politické diskusie sa budú venovať aj očkovaniu či ekonomickej kondícii Slovenska
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Hlavnými témami víkendových politických diskusií v RTVS, na Markíze a TA3 bude dôvera ministra vnútra Romana Mikulca po odvolávaní v parlamente, ale aj vakcinačná stratégie a nastavenie opatrení v najbližších mesiacoch či príprava na tretiu vlnu pandémie. 

Hosťami rozhlasových Sobotných dialógov v rádiu Rádio Slovensko budú György Gyimesi (OĽaNO) a Erik Tomáš (Hlas-SD). Moderátorka Marta Jančkárová bude s poslancami diskutovať o aktuálnej politickej situácii a epidemickom vývoji.

Do nedeľnej relácie O 5 minút 12 Jednotky RTVS prijali pozvanie podpredsedovia parlamentu Gábor Grendel (OĽaNO) a Juraj Blanár (Smer-SD). Politici sa budú venovať situácii po mimoriadnej schôdzi o návrhu na vyslovenie nedôvery ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi a ochrane hraníc v súvislosti s letným cestovaním. Reláciu moderuje Marek Makara.

Relácia Na telo televízie Markíza sa bude venovať aj iniciatíve Hlasu-SD, ktorý avizuje odvolávanie premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO). Moderátor Michal Kovačič bude diskutovať s predsedom Hlasu-SD Petrom Pellegrinim a ministrom životného prostredia Jánom Budajom (OĽaNO).

Exkluzívny prieskum agentúry FOCUS prinesie rebríček najdôveryhodnejších politikov.

V relácii V politike na TA3 bude diskutovať o epidemickej situácii a vakcinačnej stratégii minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nom. OĽANO), o ekonomickej kondícii Slovenska minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a Ladislav Kamenický (Smer-SD) a o prioritách mimoparlamentných strán budú hovoriť Irena Bihariová (PS), Tomáš Drucker (Dobrá voľba) a Krisztián Forró (SMK). Reláciu moderuje Rastislav Iliev.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.