Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.06.2021, 13:50

Nakrúcanie SuperStar je v plnom prúde. Na obrazovky Markízy a Novy sa dostane na jeseň

Spevácke výkony bude aj v novej sérii hodnotiť pätica porotcov, ktorá sa osvedčila vo vlaňajšom ročníku.

Nakrúcanie SuperStar je v plnom prúde. Na obrazovky Markízy a Novy sa dostane na jeseň
Zdroj: TV Markíza

Televízie Markíza a Nova začali nakrúcať ďalší ročník speváckej súťaže SuperStar, ktorú prinesú na obrazovky od septembra. Výkony mladých talentovaných ľudí bude hodnotiť osvedčená porota, ktorá zažiarila v minulom ročníku, a to v zložení - Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová.

„SuperStar je najúspešnejšia spevácka talentová šou na Slovensku aj v Česku, a ja pevne verím, že v tomto nadchádzajúcom ročníku nadviažeme na úspech minulej sezóny. Teším sa, že spolu s mojím tímom, perfektne zladenou porotou a obomi televíziami, Markízou i Novou, budeme opäť stáť pri zrode nových potenciálnych hviezd nášho šoubiznisu,“ hovorí kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

Matador poroty Pavol Habera sa pri natáčaní nikdy nenudí: „V roku 2004, keď sme začínali robiť prvú slovenskú SuperStar, som ani náhodou nepredpokladal, ako úspešný tento projekt bude, a už vôbec som nepomyslel na to, že v roku 2021 budem stále sedieť v porote. A musím povedať, že som sa nikdy nenudil. Teším sa znovu na štáb, na ďalších porotcov a hlavne na spevákov a speváčky.“

View this post on Instagram

A post shared by Pavol Habera (@pavolhabera)

„SuperStar otvára dvere speváckym talentom na Slovensku i v Česku, vďaka tejto šou sa uplatňujú v hudobnom priemysle a to je skvelé. Je mi cťou byť opäť v porote SuperStar. Teším sa aj na svojich kolegov, na mamičky Moniku a Patríciu, aj na Leoša a Paľa,“ hovorí Marián Čekovský.

„Mám veľkú radosť, že môžem znovu pracovať na ďalšom ročníku SuperStar, že zostala rovnaká porota ako minulý rok a že si súťažiaci tentoraz konečne užijú tie správne LIVE prenosy s divákmi,“ hovorí Leoš Mareš, ktorý sa už nemôže dočkať okrem iného aj atmosféry živých prenosov.

View this post on Instagram

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares)

Herečka Patricie Pagáčová je už natešená na kolegov v porote a, samozrejme, na nové talenty: „Musím povedať, že mi vlani celá SuperStar neskutočne prirástla k srdcu, takže ponuka vrátiť sa späť, do rovnakej partie, mi urobila obrovskú radosť a veľmi sa na celé natáčanie teším.“

„Mám neskutočnú radosť z nakrúcania novej série, pretože po roku, ktorý bol zo spoločenských a pre mňa aj osobných dôvodov o izolácii, sa zase vraciam k ľuďom a k svojej profesii. Teším sa na celý tím a som veľmi zvedavá na nové talenty,“ dodáva piata členka poroty Monika Bagárová.

Víťazkou posledného ročníka SuperStar sa stala Slovenka Barbora Piešová. Šiesty spoločný ročník televízií Markíza a Nova, ktorý vysielali vlani na jar, patril medzi najúspešnejšie. Každú epizódu si na Markíze pozrelo v priemer až 624-tisíc divákov v univerzálnom publiku, čo znamenalo v komerčnej skupine sledovanosť 12,8 percenta pri trhovom podiele 33,3 percenta. 

Finálový priamy prenos sa stal najsledovanejšou epizódou za posledné tri ročníky, keď si ho pozrelo až 678-tisíc divákov, čo je absolútne rekordný výsledok v rámci posledných troch ročníkov (od roku 2015). Najvyššie zastúpenie pri obrazovkách mali mladé diváčky vo veku od 12 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania šou zabezpečili trhový podiel až 64,1 percenta. Na víťaza alebo víťazku toho ročníka čaká okrem slávy opäť aj finančná výhra v hodnote 75 000 eur.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.