Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
14.07.2021, 12:00

Sex v meste dostal pokračovanie. Nové časti budú mať premiéru v tomto roku

Nová séria kultového seriálu bude mať desať polhodinových epizód.

Sex v meste dostal pokračovanie. Nové časti budú mať premiéru v tomto roku
Zdroj: HBO

Kultový seriál Sex v meste dostal pokračovanie a zverejnil prvé zábery z nakrúcania. Nová desaťdielna séria s podtitulom And just like that (Ako to bolo ďalej) má mať premiéru ešte v tomto roku na HBO Max v USA.

Seriál sa na obrazovky vráti po sedemnástich rokoch. Pred kamerou sa zišli Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) a Kristin Davis (Charlotte), v rovnakých rolách, v akých hrali na prelome tisícročia. Chýbať bude Kim Cattrall, ktorá sa už viackrát vyjadrila, že v seriáli nechce pokračovať. Predstaviteľka Samanthy svoje rozhodnutie odôvodnila tým, že rovnako ako v skutočnom živote, priateľstvá, ktoré sa zdajú nezlomné, netrvajú večne.

Prvé zábery z nakrúcania zverejnila na svojom instagramovom profile herečka Sarah Jessica Parker. Fotografiu, na ktorej po uliciach New Yorku kráča trojica herečiek ako štýlové seriálové hrdinky Miranda, Carrie a Charlotte, sprevádza popis And away we go (A ideme preč).

Michael Patrick King, producent pôvodnej série a filmov Sex v meste, sa v pokračovaní vráti ako výkonný producent. Už skôr uviedol, že trojica hlavných postáv sa nových epizódach rozšíri o ďalšie postavy tak, aby New York odrážal to, ako vyzerá New York dnes.

Zdroj: HBO / Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis

Kultový seriál o štvorici kamarátok uvádzala HBO počas šiestich sezón v rokoch 1998 až 2004. Stal sa celosvetovým hitom a pozbieral desiatky cien, ako napríklad sedem prestížnych cien Emmy a osem Zlatých glóbusov. V roku 2000 si Zlatý glóbus za herecký výkon odniesla aj Sarah Jessica Parker. Seriál doplnili aj dva celovečerné filmy, ktoré kiná uviedli v rokoch 2008 a 2010.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.