Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.07.2021, 13:45

CNN ohlásila novinku. Spustí platenú streamovaciu službu

Novinka CNN+ odštartuje na začiatku budúceho roka.

CNN ohlásila novinku. Spustí platenú streamovaciu službu
Zdroj: CNN+

Spravodajská televízia CNN ohlásila štart novej platenej streamovacej služby s názvom CNN+. Jej spustenie v prvom štvrťroku budúceho roka potvrdila včera v tlačovej správe.

„Ako najdôveryhodnejšia a najuznávanejšia značka v oblasti spravodajstva má CNN bezkonkurenčný globálny dosah a bohatú knižnicu obsahu vrátane oceňovaných seriálov a filmov. Okrem televíznej ponuky, ktorá zostáva jadrom toho, čo dnes robíme, ponúkneme spotrebiteľom streamovaciu službu, ktorá rozšíri dosah a rozsah značky CNN spôsobom, ktorý nikto iný nerobí. Nič také ešte neexistuje,“ poznamenal prezident CNN Worldwide Jeff Zucker.

Nová služba CNN+ doplní základné lineárne siete CNN a digitálne platformy. Predplatitelia dostanú prístup k živému vysielaniu, videoarchívu a interaktívnym reláciám.

Ponuka bude odlišná od programu televíznych staníc CNN v Spojených štátoch i vo svete. Denne je v pláne 8 až 12 hodín živého vysielania s rozhraním pre fanúšikov, ktorí budú v priamom kontakte s moderátormi i prizvanými odborníkmi.

Knižnicu CNN+ doplnia aj reprízy autorských relácií z vysielania CNN, ako napríklad cestopisy, dokumenty a reportáže. Ďalšie exkluzívne programy budú pribúdať priebežne.

Televízia bude ponúkať prístup k svojim plateným službám v jednom prostredí. CNN+ nebude mať vlastnú aplikáciu. Prístup k nej sa stane súčasťou už existujúcej aplikácie CNN, ktorá bude naďalej bezplatnou.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.