Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.07.2021, 08:00

Láska, sex, humor a priateľstvo. VOYO prinieslo v júli ďalšie premiérové seriály

Streamovacia platforma VOYO rozšírila svoju ponuku o ďalšie seriálové tituly.

Láska, sex, humor a priateľstvo. VOYO prinieslo v júli ďalšie premiérové seriály
Zdroj: VOYO / Zase single

Streamovacia platforma VOYO zaradila v júli do svojej ponuky nový český internetový seriál Mužketýři, komediálnu novinku televízie Nova Co ste hasiči, a tiež sitkom Zase single (The Exes) z produkcie Land TV.

Dej seriálu Mužketýři sa opiera o moderné a obľúbené témy. Zábavnou formou popisuje vzťahové problémy modernej generácie a poukazuje na krehkosť a zraniteľnosť mužského priateľstva, pokiaľ sa medzi kamarátov dostane žena. Súčasne otvára otázky vzájomnej manipulácie a prezentácie svojho vlastného ja. Tvorcovia pri obsadení hlavných postáv stavili na nové, neopozerané tváre.

Celý tím tvorcov je zložený z absolventov a študentov českých filmových a umeleckých škôl. „Aj napriek tomu, že je herecký aj vizuálny štýl dramatický, kládol som na humor veľký dôraz. Pretože pokiaľ je situácia farebnejšia a nenesie len jednu emóciu, je ľudskejšia a tým pádom autentickejšia,“ hovorí režisér Vincent Navrátil.

Zdroj: VOYO / Mužketýři

Novinkou je aj český komediálny seriál Co ste hasiči z produkcie televízie Nova. Príbeh sa odohráva uprostred malebnej dedinky Horná a sústredí sa okolo miestnej hasičskej jednotky. V hlavnej postave svojrázneho Petra Pospíšila sa predstavil obľúbený herec Petr Rychlý. „Je to priamy človek, ktorý má rád určitý poriadok, ten nepísaný. Na nič nepotrebuje zmluvy, stačí mu len podanie ruky. Predpokladá totiž, že aj ostatní ľudia sú rovnako čestní ako on. Nechodí okolo horúcej kaše a nebojí sa povedať svoj názor aj za cenu toho, že to povedie k hádke. Podľa svojho gusta si zostavil aj tím hasičov, ktorí ho podporujú a majú ho radi. Vedia totiž, že ich Petr nikdy nepodrazí. Lásku k dobrovoľnému hasičskému zboru a určitú zásadovosť mu vtlačil jeho otec,“ povedal o svojej postave herec. V ďalších úlohách sa predstavia Václav Kopta, Jaromír Nosek, Radim Kalvoda, Marek Holý, Jana Bernášková a ďalší.

Do ponuky VOYO pribudol aj seriál Zase single z produkcie Land TV (Znovu 20, Kňaz na úteku). Čerstvo rozvedený Stuart chce začať nový život a sťahuje sa do bytu, kde majú jeho spolubývajúci Phil a Haskell výhrady k jeho nasťahovaniu. Byt ale patrí Stuartovej rozvodovej právničke Holly, ktorá býva cez chodbu a je mu ochotná pomôcť z akejkoľvek šlamastiky. Na VOYO je sprístupnená celá prvá séria.

Od piatka 23. júla bude na VOYO dostupná druhá séria Mestečka Schitt´s Creek a pribudnú aj ďalšie série seriálu Znovu 20. Fanúšikovia detektívok nájdu v ponuke britské minisérie natočené podľa románov Agathy Christie – Skúška neviny či Vraždy podľa abecedy. Začiatkom augusta k nim pribudne prípad slečny Marplovej Plavý kôň.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.