Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.07.2021, 17:00

Eurosport spustí počas olympijských hier sedem bonusových kanálov

Zamerajú sa na konkrétne športové disciplíny, ako je tenis alebo futbal.

Eurosport spustí počas olympijských hier sedem bonusových kanálov
Zdroj: Eurosport

Eurosport ponúkne športovým fanúšikom počas olympijských hier v Tokiu 2020 vysielanie na siedmich bonusových kanáloch a špeciálnom kanáli Eurosport 4K v ultra vysokom rozlíšení, a tiež vylepšené virtuálne štúdio Cube.

Vysielanie Eurosportu sa bude už tradične sústrediť na celoeurópsky program. Hlavný kanál Eurosport 1 divákom poskytne živé spravodajstvo s nezabudnuteľnými okamihmi zo svetovo najpopulárnejších športov a podujatí. Športoví fanúšikovia sa môžu tešiť na viac ako 250 hodín živého plávanie, atletiky a modernej gymnastiky.

Eurosport 2 predstaví počas 150 hodinách vysielania tenis, futbal, šerm a hádzanú. Doplnia ich aj nové olympijské športy, medzi ktoré patrí skateboarding, surfovanie a lezenie. V tomto roku sa navyše môžu diváci tešiť aj na špeciálne vysielanie zamerané na miestnych hrdinov a regionálne najzaujímavejšie športové disciplíny.

Bonusové kanály zamerané na futbal či tenis

Tohtoročnou novinkou je spustenie siedmich bonusových kanálov Eurosport 3 – Eurosport 9, ktoré nebudú lokalizované, ale zamerajú sa na konkrétne športové disciplíny, ako je tenis alebo futbal. Všetky bonusové kanály ponúknu živé prenosy v rozsahu od 70 do 250 hodín vysielania a budú k dispozícii aj predplatiteľom aplikácie Eurosport Player.

„Olympijské hry v Tokiu 2020 sú jedným z najočakávanejších športových podujatí na globálnej úrovni. Teší nás, že sme pre divákov aj vďaka našim lokálnym partnerom pripravili vysielania v takom rozsahu. Prostredníctvom Eurosportu 1, Eurosportu 2 i našich bonusových kanálov zabezpečíme, aby im neunikol žiadny zásadný okamih,“ hovorí Kenechi Belusevic, Discovery Senior Director Commercial & Business Development, CEEMEA & PayTV.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.