Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.04.2003, 00:00

Na Slovensku začal vychádzať židovský mesačník DELET

Aktuálne udalosti zo židovského života doma i v zahraničí a iné zaujímavé materiály prináša nový mesačník DELET (Dvere), ktorý začal na Slovensku vychádzať v tomto roku.

Vydáva ho občianske združenie s rovnakým názvom DELET v Bratislave s cieľom priblížiť záujemcom dianie v židovskom národe. Šéfredaktorom nového periodika je Robert Haas.

Okrem domácich a zahraničných informácií židovský mesačník v doterajších troch číslach prináša aj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, recenzie kníh a aktuality z oblasti športu. V prílohe dilema sa redaktori novín zaoberajú rôznymi celospoločenskými témami. Prispievateľmi sú nielen odborníci, ale aj čitatelia. Posledná stránka mesačníka je zameraná na komunitný servis.

Noviny vychádzajú len vďaka finančným darom a dotáciám jednotlivcov a organizácií. Ročné predplatné je 250.- Sk. Záujemcovia o odoberanie mesačníka DELET môžu poslať uvedenú sumu spolu so svojou adresou na číslo účtu 4030090818/3100, Ľudová Banka, Bratislava.

Dverami do židovského života je aj internetová stránka www.delet.sk, ktorá ponúka aktuality, informácie, diskusné fórum aj inzerciu.

Zdroj: TASR

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.