Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.09.2015, 07:37

Slovensko si užilo chvíľku slávy v Teórii veľkého tresku (video)

Rozpad Československa inšpiroval tvorcov amerického seriálu. Veselo ho zapracovali do najnovšej epizódy.

Slovensko si užilo chvíľku slávy v Teórii veľkého tresku (video)

Slovensko si užilo svojich „päť minút slávy“ v americkej televízií. A to v jednom z najsledovanejších seriálov Teória veľkého tresku (The Big Bang Theory).

V najnovšej epizóde, ktorá mala na americkej stanici CBS premiéru v utorok, využil jeden z hlavných hrdinov seriálu Sheldon Cooper Slovensko a Česko ako príklad, prečo sa s ním nemala jeho priateľka Amy rozchádzať. Sheldon vo videu máva vlajkami oboch krajín a prirovnáva ich k ľúbostnému vzťahu s Amy. Tvrdí, že Česko nemalo Slovensko opúšťať, ale malo sa ho radšej držať, keďže už nie je najmladšie.

A akú mala sledovanosť epizóda s touto scénkou? Podľa predbežných údajov ju v Amerike videlo skoro 14,9 milióna divákov, kým v mladej cieľovej skupine 18-49 mala rating 3,6 %. V oboch prípadoch ide o najsledovanejší program pondelka spomedzi všetkých amerických terestriálnych staníc. Čísla priniesol web tvbythenumbers.com, zahŕňajú sledovanosť naživo a zo záznamu v ten deň.

Scénku s českými a slovenskými vlajkami v Teórii veľkého tresku si všimol web reflex.cz.

https://youtu.be/0q6eqPTN8LQ

Zdroj: hn

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.