Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.08.2021, 15:15

RTVS odvysiela všetky kvalifikačné zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie na ZOH 2022

Prvý zápas uvidia diváci už dnes večer na Dvojke.

Hokejisti Slovenska
Zdroj: TASR/J. Novák

Počas najbližších štyroch dní odohrá slovenská hokejová reprezentácia tri kvalifikačné zápasy na zimné olympijské hry 2022, ktoré sa budú konať už o pár mesiacov v Pekingu.

Všetky zápasy prinesie divákom RTVS v priamych prenosoch na Dvojke.

Podarilo sa nám získať vysielacie práva v náročnom tendri v konkurencii štyroch televízií. Aj napriek tomu, že je august absolútne nehokejové obdobie, verím, že tieto zápasy prilákajú športových fanúšikov k televízorom a rádiám,“ hovorí riaditeľ Sekcie športu RTVS Matej Hajko.

Na Dvojke môžeme sledovať vo štvrtok o 19. hodine duel Slovenska s Rakúskom, v piatok v tom istom čase zápas Slovenska s Poľskom a v nedeľu o 17. hodine duel Slovenska s Bieloruskom. Celé zápasy budú naživo komentované aj pre poslucháčov Rádia Slovensko, na čo sa podujmú Matej Hajko, Pavol Gašpar a Boris Valábik. V štúdiu sa divákom prihovoria Marek Marušiak a Rasťo Konečný.

Po viac ako dvoch rokoch čaká slovenskú reprezentáciu zápas aj s divákmi. Na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu sa predpokladá účasť niekoľkých tisíc divákov. „To je niečo, od čoho sme si už odvykli a je naozaj obrovská škoda, že organizátori mali tak málo času na predaj vstupeniek,“ hovorí Matej Hajko. „Veľmi sa na to teším, pretože práve na bratislavskom štadióne sme pred vyše dvomi rokmi naposledy s kolegom Gašparom komentovali zápas pred divákmi.“

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.