Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
27.06.2016, 16:03

Moderátorom novej dobrodružnej šou Ostrov je herec Marián Mitaš

Slovenskí odvážlivci zabojujú na druhom konci sveta v ťažkých podmienkach o rozprávkovú výhru.

Moderátorom novej dobrodružnej šou Ostrov je herec Marián Mitaš

Herec Marián Mitaš, ktorý je známy najmä zo seriálu Búrlivé víno, sa vracia na televízne obrazovky ako moderátor novej dobrodružnej šou Ostrov, ktorú prinesie na obrazovky televízia Markíza. Herec strávil posledných niekoľko týždňov na Filipínach, kde prebiehalo nakrúcanie novej šou.

"Najviac skloňované slovo v súvislosti s Filipínami hneď po príchode bolo raj. Len ťažko opísateľná krása prírody národneho parku a pravidelné cesty loďou na a z nakrúcania dávali od začiatku pocit niečoho výnimočného," vyznal sa zo svojich pocitov z exotickej krajiny Marián Mitaš. "Ten pocit prekonal aj náročné podmienky, v ktorých sme nakrúcali. 40-stupňové teploty od rána do večera, 80-percentná vlhkosť vzduchu, nakrúcanie na útesoch, vo vode, na obed večer, v noci...," dodal herec.

Diváci TV Markíza už čoskoro spoznajú niekoľkých slovenských dobrodruhov, ktorí nabrali odvahu a odišli na druhý koniec sveta na malý opustený ostrov, aby v neľahkých podmienkach dokázali, že zvládnu náročné súťažné úlohy. Zaobstaranie obživy všetkými možnými spôsobmi aj jedenie červov a inej netradičnej stravy. Odvážlivcov čaká boj so svojimi súpermi ale aj so svojou psychikou, vyčerpaním či nástrahami džungle. Divákov čaká napínavé dobrodružstvo z prostredia divočiny, ale aj nádherné zábery prírody a noví skutoční hrdinovia, ktorí budú prekonávať vlastné limity. Víťaz získa rozprávkových 100-tisíc eur.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.