Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.04.2016, 08:50

Zlatý Bažant otvoril retro pub. Ponúka atmosféru dobovej krčmy 70-tych rokov

Pub s názvom Pohostinstvo ´73 je dočasný a fungovať bude do soboty 9. aprla (foto).

Zlatý Bažant otvoril retro pub. Ponúka atmosféru dobovej krčmy 70-tych rokov

Pohostinstvo ´73 je priestor, ktorý návštevníka vráti v čase do 70-tych rokov. Do doby, kedy sme sa tešili z toho, že si môžeme prvé pivo vychutnať niekde v podniku. Retro pub ponúka dobové kreslá, stoličky, výčap a kultové posedenie. Jeho návštevníci majú zároveň možnosť ochutnať nový svetlý ležiak Zlatý Bažant ´73, uvarený podľa pôvodnej receptúry.

„Jedným z hlavných cieľov vytvorenia projektu Pohostinstvo ´73 je možnosť zažiť autentickú atmosféru dobovej krčmy z obdobia 70-tych rokov. Mladšiu generáciu veríme osloví pripomenutím minulosti v „cool“ retro dizajne, a u tých skôr narodených vzbudí nostalgické spomienky. Návštevníci krčmičky Pohostinstvo ´73, budú mať rovnako jedinečnú príležitosť spoznať a ochutnať medzi prvými novinku z hurbanovského pivovaru, náš nový svetlý ležiak Zlatý Bažant ´73. Pri jeho výrobe sa nechali naši sládkovia inšpirovať najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant zo 16. apríla 1973, a uvarili pivo použitím tradičných metód varenia s modernými vylepšeniami,“ Ronald Lupták, group brand manager HEINEKEN Slovensko. (viac k novinke Zlatý Bažanť ´73 sa dozviete v tlačovej správe)

Zdroj: rm

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.