Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
01.07.2016, 10:30

JOJ Group spustila úplne nový web JOJ.sk

Portál televíznej skupiny JOJ zmenil štruktúru. Kľúčovú pozíciu má archív a live stream TV staníc.

JOJ Group spustila úplne nový web JOJ.sk
Zdroj: TV JOJ

JOJ Group spustila úplne nový webový portál JOJ.sk - s novými technológiami, štruktúrou i dizajnom stránok JOJ.sk, PLUS.sk a WAU.sk. Jednotlivé stránky prezentujú, čo práve vysielajú jednotlivé stanice JOJ Group, pričom kľúčovú pozíciu na titulke webu dostal archív s reláciami a live stream. Dizajn webových stránok kopíruje televíznu grafiku jednotlivých staníc.

„Prinášame kompletne nový online systém v dizajne našich TV staníc, ktorý je predovšetkým user-friendly. Každý užívateľ má teraz na akomkoľvek zariadení v ruke JOJku, jej videá, text a obrázky, všetko, čo sa deje, tu a teraz, na jednom mieste a všade tam, kde sú naši diváci. Ďakujem všetkým mojim kolegom, ktorí dotiahli tento projekt do zdarného začiatku,“ hovorí Roman Neuschl, riaditeľ Úseku nových médií JOJ Group.

Obsahovo je nový web obohatený o nové vlastné relácie, ktoré budú dostupné len na stránke JOJ.sk. Ako prvé boli spustené lifestylová relácia LOOK s módnymi blogerkami, relácia o makeupe a líčení pre dámy Lucid s vizážistkou Luciou Sládečkovou či online Tanečná škola so Simonou a lektormi z tanečnej školy Riverpark Dance School. 

V nasledujúcich mesiacoch JOJka chystá spustenie nového spravodajského portálu noviny.sk, vynovenie lifestylových stránok preženu.sk a premuža.sk či nový web detskej stanice RiK.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.