Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.08.2016, 10:45

Návštevníci z novej reality šou sa vrátia do minulosti. Sprevádzať ich bude Vera Wisterová

Pozrite si prvé fotografie z nakrúcania Návštevníkov na ich ceste do roku 1840.

Návštevníci z novej reality šou sa vrátia do minulosti. Sprevádzať ich bude Vera Wisterová
Zdroj: TV JOJ

Televízia Joj prichádza s novou súťažnou šou, ktorá ešte na obrazovkách slovenských televízií nebola. Šou s claimom "Zažite minulosť, ktorá vám zmení budúcnosť" prenesie šestnástich súťažiacich na historickú farmu z obdobia okolo roku 1840. Budú sa musieť prispôsobiť náročným podmienkam a prežiť len s prostriedkami, aké sa používali pred 200 rokmi. Súčasťou šou sú aj dobové priestory a historické kostýmy. Víťazný kandidát získa na konci boja ceny v hodnote 50-tisíc eur.

Nábor súťažiacich na pobyt na historickom statku promovala televízia Joj počas leta. Upútavka sa odohráva v minulosti, nechýbajú ani dobové rekvizity ako starodávne remeslá a trhy, koč s koňmi a podobne. Pozrite si prvé fotografie z nakrúcania:

Do vysielacej štruktúry sa Návštevníci dostanú už v septembri, televízia Joj ju bude vysielať počas jesene každý pracovný deň okrem stredy v prime time. Šou bude sprevádzať moderátorka Vera Wisterová.

Nová denná reality šou je od tvorcov reality šou Farma, ktorú vysielala Markíza. Licencovaný formát s originálnym názvom Anno pochádza od švédskej spoločnosti Strix.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.