Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.08.2016, 08:25

Televízia Wau uvedie nový X Factor aj reality šou o elitnej americkej mládeži

V X Factor bude súťažiť aj Čech, medzi bohatou mládežou z Beverly Hills sa objaví dcéra Davida Hasselhoffa.

Televízia Wau uvedie nový X Factor aj reality šou o elitnej americkej mládeži
Zdroj: X Factor

Od 3. septembra bude televízia WAU každú sobotu vysielať novú sériu britského X Factoru, len niekoľko dní po vysielaní vo Veľkej Británii, pričom prvé časti pôjdu aj na JOJke už v stredu 31. augusta.

Trinásta séria X Factor UK bude mať staronovú porotu - z minuloročnej zostavy zostal iba Simon Cowell. Tento rok mu budú sekundovať Louis Walsh, ktorý doposiaľ vynechal iba jednu - minuloročnú sériu, speváčka Nicole Scherzinger, ktorá bola porotkyňou britského aj amerického X Factoru, a Sharon Osbourne, ktorá už tiež má na konte niekoľko sérií britského X Factoru a tvorila pôvodnú porotcovskú zostavu.

Hosťujúca porotkyňa zo Spice Girls

Na kastingoch v Londýne podľa najnovších informácií hosťovala v porote (na mieste Nicole Scherzinger) Mel B zo Spice Girls. Na kastingoch sa objavil aj Čech. Pozrite si jeho vystúpenie a búrlivú reakciu porotkyne Nicole Scherzinger:

Extravagantný svet mladých milionárov

Od 23. augusta (každý pracovný deň o 16:05) odštartuje televízia Wau novú reality šou Bohaté deti z Beverly Hills (Rick Kids of Beverly Hills). V dokumentárnej šou bude účinkovať elitná americká mládež, ktorá získala celebritnú nálepku vďaka zdieľaniu svojho fascinujúceho života na sociálnych sieťach. Kto si myslí, že šťastie si za peniaze nekúpi, nikdy nestretol očarujúce bohaté "deti" z Beverly Hills.

Mládež s adresou v luxusnej rezidenčnej štvrti v západnej časti Los Angeles žije ďaleko od bežných problémov každodenného života. Diváci nahliadnu do ich extravagantného sveta, kde štýl udávajú dvadsaťroční milionári vyzbrojení čiernymi kreditkami, supermodelmi najdrahších áut, malými rozmaznanými psíčkami a nákupnými taškami plnými obuvi od Louboutina.

Radosti a starosti

Reality šou ukáže divákom svet, v ktorom žijú deti z najbohatších rodín, ako trávia potomkovia milionárov večierky, s kým sa kamarátia, aké majú životné ciele, radosti a aj... starosti. Zaujímavosťou je, že v šou sa neskôr objaví aj dcéra Davida Hasselhoffa.

Okrem speváckej a reality šou uvedie Wau na jeseň aj premiérové seriály: Tyrant od tvorcov oceňovaného seriálu Homeland či How To Get Away With Murder s oceňovanou Violou Davis v hlavnej úlohe.

Zdroj: TV Joj

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.