Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.08.2016, 12:02

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia mení šéfa digitálnych médií

Andrea Szőcsová, ktorá na pozícii doteraz pôsobila, odchádza na vlastnú žiadosť.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia mení šéfa digitálnych médií
Zdroj: archív HN

Funkcie riaditeľa digitálnych médií sa od 1. septembra zhostí David Csino, ktorý prichádza z interného prostredia vydavateľstva. Csino doteraz projektovo zastrešoval redizajn HNonline.sk, ako aj HN televíziu.

„Rád by som sa poďakoval Andrei za spoluprácu,“ povedal výkonný riaditeľ MAFRA Slovakia Vladimír Mužík. „Spolu s ňou sa nám podarilo rozbehnúť výnimočný projekt -  HN televíziu, ako aj výrazne zvýšiť návštevnosť našej domovskej stránky Hnonline.sk. Jej rozhodnutie nás mrzí. Na druhej strane verím, že David Csino, v ktorom vidím veľký potenciál, sa funkcie zhostí rovnako dobre ako jeho predchodkyňa.“

David Csino
Zdroj: Mafra Slovakia

„Vo vydavateľstve som strávila osem výborných rokov, stretla podnetných ľudí a veľa sa naučila,“ hovorí Andrea Szőcsová. „Novinám i webu, vrátane HN televízie, želám len to najlepšie. Ja som si nateraz vybrala zmenu a uprednostnila oddych. Ďakujem však za dôveru a príležitosť, ktorú som dostala.“  

Pozícia riaditeľ digitálnych médií vo vydavateľstve MAFRA Slovakia spadá priamo pod výkonného riaditeľa Vladimíra Mužíka. David Csino bude v novej pozícii reportovať šéfovi vydavateľstva.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.