Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
26.08.2016, 15:46

Adela Banášová rapuje a recituje po nemecky. V novom viráli

Komu sa Adela rozhodla robiť reklamu?

Adela Banášová rapuje a recituje po nemecky. V novom viráli
Zdroj: Youtube

Adela Banášová prekvapuje stále viac. Momentálne tým, že účinkuje v dvoch videách, ktoré sú zjavne teasingom pre nejakú spoločnosť. Na prvý pohľad sa zdá, že by mohlo ísť o reklamu pre spoločnosť Samsung. Obzvlášť, keď Adela recituje pred kostolom  manuál pre túto značku.

V druhom videu vystupuje ako profesionálna speváčka. V uliciach Bratislavy rapuje hit skupiny Die Fantastischen Vier - Sie ist weg. To, čo obe videá spája je, že v oboch hovorí Adela výborne po nemecky, čo je o nej dobre známe. A to by mohlo prezrádzať, že sa rozhodla spropagovať - aj v súvislosti s blížiacim sa začiatkom školského roka,  jazykovú školu.

Čo je pravdepodobnejšia verzia ako reklama na mobil. Koniec koncov jedno video má aj podtitul - Vy jej rozumiete? A na videu kde rapuje, vchádza do budovy na Panenskej 33, čo je vlastne Goetheho inštitút. Na konci videa sa objaví hastag #sitosskus.

Uvidíme, či náš tip o reklame na jazykovú školu bol správny.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.